Дніпро
Ендоскопічна нейрохірургія, медичний центр

Ендоскопічна нейрохірургія, медичний центр

add_box Нейрохірургія Вертебрологія ... ще
Аптека в клініці Паркінг
Медичний центр «Ендоскопічна нейрохірургія» здійснює діагностування та терапію нетравматическими методами міжхребцевих гриж, спинниго болю, спонділоартроз, травматичних переломів тіл і гемангіоми хребців, переломів хребців внаслідок остеопорозу, метастазів в хребетному відділі
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Космічна, 21 (Онкодиспансер, 2 поверх)на карті
Шевченківський

Центр «Ендоскопічна нейрохірургія» заснований в 1997 році професором і заслуженим нейрохірургом України, Лауреатом міжнародної премії Зоріна Миколою Олександровичем.

Головною спеціалізацією медичної установи є лікування хребетних травм і захворювань з використанням сучасних нетравматичний технологій.
За 19 років роботи в центрі «Ендоскопічна нейрохірургія» було прооперовано понад 8 тис.

У 2006 році Європейський дослідницький центр присвоїв клініці «Ендоскопічна нейрохірургія» сертифікат, що підтверджує, що надаються послуги в сфері нейрохірургії, променевої діагностики, ендоскопії відповідають вищої якості і рекомендовані для міжнародного використання.

У клініці здійснюється лікування:

• гриж міжхребцевих дисків - пункційної лазерної мікродискектомії;
  • спондилоартроз (фасеточного синдрому) - методом лазерної деструкції фасеткових нервів;
  • болю в спині - шляхом лікувальних блокад;
  • травматичних і патологічних (остеопороз або метастатичний процес) переломів хребців - методом пункційної вертебропластики;
  • гриж міжхребцевих дисків - видалення за допомогою ендоскопічної ендоскопа.

Методи, що застосовуються в медичному центрі:

• лазерна вапоризації дисків - випаровування рідини з ураженого диска, що сприяє зниженню внутрішньодискового тиску і поверненню зміщеного фрагмента на місце;
  • вертебропластика пункційна - відновлення форми і функції хребця закритим способом за допомогою спеціальної голки - без розрізу шкіри і тканин;
  • кіфопластіка - відновлення висоти тіла «просевшего» хребця і нормалізація його геометрії;
  • епідуральна блокада - техніка, що володіє швидким і стійким знеболюючим ефектом при болю в спині.

Професор Зорін Н.А. першим в Україні застосував високоефективну і малотравматичну методика TESSYS, створену німецькою фірмою JOIMAX для видалення гриж міжхребцевих дисків і відірвалися хрящових фрагментів. Методика TESSYS сприяє видаленню гриж будь-якого розміру і локалізації. Дана технологія зводить можливість травмування нервових корінців під час видалення грижі до мінімуму. Маніпуляція протікає практично безкровно і для її здійснення немає необхідності використовувати наркоз, так як застосовується місцева анестезія виключає появу больових відчуттів.

Сергій 23 Квітень 2024
Візитом залишився задоволеним.
Валентина 02 Квітень 2024
Все влаштувало у цій клініці, все добре було.
Павло 21 Березень 2024
Дуже сподобалася клініка. Все було гарно.
Дмитро 19 Березень 2024
Все було чудово у клініці. Пройшло все добре.
Світлана 19 Березень 2024
Сподобалася клініка. Все пройшло добре.