«Клініка лікаря Долинського»

Клініка
Гастроентерологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Педіатрія, Проктологія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Урологія, Флебологія, Хірургія ще

«Клініка Лікаря Долинського» - це багатопрофільний медичний заклад, де досвідчені лікарі ведуть прийом дітей і дорослих. Клініка оснащена сучасним обладнанням. Плюс до всього на базі клініки працюють: ортопедичний салон, денний стаціонар, лабораторна діагностика і т.д. ще

• Сб-Нд: 8:00-20:00

м. Бровари, вул. Шевченко, 10В, 2 поверх, оф.6. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Клініка Лікаря Долинського» відкрилася в 2019 році на території міста Бровари, але вже обзавелася постійними клієнтами, що цінують цей медичний заклад за висококласний сервіс, і досвідчених лікарів, що ведуть прийом дітей і дорослих 7 днів на тиждень. Клініка оснащена новітнім ультрасучасним устаткуванням, а на її базі функціонують: денний стаціонар, фізіотерапевтичний, стіл масажу, зал лікувальної гімнастики (ЛФК) і ортопедичний салон.

Клініка працює за такими напрямками, як:

• гастроентерологія;
  • УЗ-діагностика;
  • урологія;
  • флебологія;
  • хірургія.

Відповідно, прийом ведуть такі лікарі:

• отоларинголог;
  • ревматолог;
  • педіатр;
  • флеболог;
  • та ін.

Левова частка наданих клінікою послуг, спрямована на благополуччя маленьких пацієнтів. Зокрема тут працюють першокласні дитячі фахівці, наприклад дитячий ортопед-травматолог, який може дати рекомендації щодо ортопедичного взуття для вашої дитини. А придбати ортопедичні устілки та взуття можна в спеціальному салоні, що працює на базі клініки. Також, в «Клініці Лікаря Долинського» можна пройти курс терапевтичного лікування або зробити операцію «одного дня».