Бровари
«Клініка лікаря Долинського»

Відгуки про клініку «Клініка лікаря Долинського»

Клініка
add_box Гастроентерологія Дерматологія Дієтологія Кардіологія Мануальна терапія Неврологія ... ще
«Клініка Лікаря Долинського» - це багатопрофільний медичний заклад, де досвідчені лікарі ведуть прийом дітей і дорослих. Клініка оснащена сучасним обладнанням. Плюс до всього на базі клініки працюють: ортопедичний салон, денний стаціонар, лабораторна діагностика і т.д.
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:00 access_time_filled нд : 8:00 - 18:00
м. Бровари, вул. Шевченко, 10-В, 2 поверхна карті
Без района
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
39 відгуків
Ольга 17 Квітень 2024
Хороша клініка, зауважень не було
Ірина 09 Квітень 2024
Просторо та комфортно було у клініці. Дуже привітний, уважний персонал. Загалом ця клініка дуже сподобалася.
Максим 05 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, лікар гарно проконсультував, в клініці гарно зустріли, візитом задоволені
Інна 03 Квітень 2024
Клініка супер, дуже нам все сподобалося. Все пройшло дуже гарно.
Любов 23 Березень 2024
Усе було добре.
Наталія 22 Березень 2024
Клініка звичайно, нічого особливого. Лікар, Матвєєв Роман Миколайович, дуже гарний спеціаліст. Лікар дуже мені сподобався. До лікаря зверталася вже другий раз і планую у лікаря робити операцію. Думаю що лікар один з найкращих
Тетяна 12 Березень 2024
Сподобалася клініка. Часто користуємося послугами цієї клініки.
Тетяна 06 Березень 2024
По перше, не було очікування - на котру годину була записана, на той час й зайшла до лікаря. По друге, в клініці працюють уважні та привітні дівчата.
Надія 04 Березень 2024
Прийом у лікаря, Рябік Оксани Михайлівни, сподобався, зауважень не було. Клініка теж сподобалася
Наталья 22 Лютий 2024
В клініці була на прийомі у кардіолога. Лікар дуже гарний, уважний. Консультація кардіолога без електрокардіограми, просто поговорити - це дорого. Консультацію потрібно надавати після проведення діагностики електрокардіограми. Сама клініка чиста, запис по часу, але занадто дорога