Біла Церква
ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон БІЛА ЦЕРКВА

ЛОР-центр та Центр слуху Беттертон БІЛА ЦЕРКВА

add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою
ЛОР-центр та центр слуху «Беттертон» у Білій Церкві вже більше 7 років спеціалізується на передовій сурдології й отоларингології, надаючи пацієнтам широкий спектр послуг з діагностики слуху, підбору та налаштування слухових апаратів, виготовлення індивідуальних вкладишів, берушей тощо. Займається діагностикою та комплексною терапією запальних, інфекційних та хронічних патологій ЛОР-органів.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
м. Біла Церква, вул. Шевченка, 146, 1-й поверх, біля АТБна карті
Без района

ЛОР-центр та центр слуху Беттертон у Білій Церкві обладнаний високоточним та сучасним обладнанням для проведення апаратної, комп'ютерної та цифрової діагностики слуху. Консультативну та терапевтичну допомогу у центрах надають кваліфіковані фахівці - лікарі-отоларингологи, які володіють передовими технологіями і методиками в області аудіології та отоларингології.

Перелік послуг, що надаються в «Беттертон» Біла Церква:

• Комплексна діагностика слуху
  • Проведення повного спектру аудіометричних досліджень: порогова і тональна  аудіометрія, тимпанометрія, імпедансометрія, діагностика слуху для немовлят (ОАЕ)
  • Комп'ютеризований підбір і налаштування слухових апаратів
  • Консультативний прийом і амбулаторний супровід отоларинголога.
  • Ексклюзивний продаж цифрових апаратів для корекції слуху Starkey Hearing Technologies.
  • Персональне виготовлення передових слухових апаратів у США на підставі 3D зліпка вушного каналу.
  • Індивідуальне виготовлення захисних беруш, вушних вкладишів та гідроплагів (гідроізоляційних беруш).
  • Персональний підбір, навчання і продаж апаратів для формування голосу ROMET, які дають можливість говорити пацієнтам, у яких повністю або частково відсутня гортань (операція, травма, рак).
  • Сервісне обслуговування апаратів для корекції слуху (гарантійне і після закінчення терміну гарантії).
  • Сурдопедагогічний супровід дітей та дорослих, логопедія та корекція порушень мовлення і слуху, реабілітація та адаптація після слухопротезування.

Також спеціалізується на лікуванні ЛОР-хвороб:

• вуха (гострий зовнішній отит, гострий середній отит, отомікоз, сенсоневральна туговухість);
  • горла (хронічний тонзиліт, гострий і хронічний фарингіт, ангіна, гострий ларингіт, фарінгомікоз);
  • носа і навколоносових пазух (гострий риносинусит, гострий фронтит, алергічний риніт)
Лариса 08 Квітень 2024
Мені сподобалась консультація лікаря Гузієнко Катерини Сергіївни.
Олена 22 Березень 2024
Персонал на ресепшен - дуже привітні дівчата, все розказали, зауважень не було. В таку клініку приємно приходити, я задоволена роботою клініки
Вадим 19 Березень 2024
Сподобалася клініка.
Єва 15 Березень 2024
Затишна, комфортна клініка. Все було досить добре, дуже якісне обслуговування у клініці, всі дуже ввічливі, привітливі та уважні. Нас повністю усе влаштувало у цій клініці.
Вікторія 13 Березень 2024
Чудова клініка, тепло, затишно, зауважень до персоналу не було