Запоріжжя

Стоматологи-ортопеди в Запоріжжі

Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Головко  Руслан  Сергійович на Doc.ua
Консультація від100 грн
Руслан Сергійович - спеціалізується на стоматології. Проводить терапевтичне лікування зубів. Володіє методиками реставраційної стоматології. Також лікар займається протезуванням, хірургічним лікуванням в соматології. Руслан Сергійович відвідує майстер-класи з реставраційної стоматології, ендодонтії та ортопедії, терапевтичної стоматології, ортопедичної стоматології.
Лікар Стоматолог-ортопед Дем'янов Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює за такими напрямками, як стоматологія терапевтична і хірургічна. Займається лікуванням карієсу, хвороб пародонту, проводить художні реставрації.
Лікар Стоматолог-ортопед Яковенко  Владислав  Олегович на Doc.ua
Владислав Олегович - лікар стоматолог. Спеціалізується стоматологічній ортопедії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Займається відновленням зубів з допомогою різних видів протезування.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Окс Ігор Борисович на Doc.ua
Лікує хвороби, що виникають в ротовій порожнині: каріозної природи (карієс, пульпіт), некаріозної природи (флюороз, патологічну стертість зубів, клиновидний дефект і ін.), Хвороби м'яких тканин (гінгівіт, глосит, хейліт). Також встановлює металокерамічні коронки, керамічні, металеві брекет-системи.
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Окс Олег Борисович на Doc.ua
Стоматолог першої категорії, має практичний медичний стаж - 10 років. Займається лікуванням карієсу, пульпіту, установкою металокерамічних коронок, металевих, керамічних брекет-систем.
Лікар Стоматолог-ортопед Дем'янов Максим Сергійович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, ендодонтист, ортопед Дем'янов Максим Сергійович, проводить консультативні прийоми, лікування кореневих каналів під мікроскопом, реставрації зубів за допомогою пломб і керамічних накладок, видалення зубів і лікування ясен