Запоріжжя

Сторінка 3: Дитячі лікарі в Запоріжжі

Лікар Стоматолог Уварова Наталія Анатоліївна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює за такими напрямками, як стоматологія дитяча і терапевтична, усуває карієс, глосит, зубний камінь і т.д. До кожного маленького пацієнта намагається знайти індивідуальний підхід, щоб лікування проходило якомога ефективніше.
Лікар Нейрохірург, Онколог Тяглий Сергій Васильович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на онкології і нейрохірургії. Проводить огляд та опитування пацієнта, виявлення причин і факторів ризику захворювання, призначення необхідних обстежень і лікування згідно доказової медицини з подальшим контролем. Веде прийом для дорослих і дітей
Лікар Психолог Семибратова Тетяна Володимирівна на Doc.ua
Спеціаліст по гештальт-терапії надає психологічну допомогу у вирішенні проблем між дітьми і батьками, особистісних, вікових, сімейних, в ситуаціях втрат і розставань. Допомагає в набутті впевненості в собі, значущості, при виборі професії, підліткам у формуванні власного «Я».
Лікар Дієтолог, Реабілітолог Заліська Анастасія Вадимівна на Doc.ua
Анастасія Вадимівна веде дитячі та підліткові групи ЛФК, сеанси кінезотерапії. Проводить пілатес, оксасайз, бодіфлекс, йогу, фізичну реабілітацію. Складає програми по набору і зниження ваги.
Лікар Подолог Голікова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Консультація від300 грн
Спеціаліст з досвідом роботи більше 6 років, допоможе Вам вирішити проблеми з грибковим ураження нігтів, врослими нігтями, бородавками, мозолями та іншими проблемами які заважають якісному життю.
Лікар Стоматолог Сушко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням карієсу, гінгівіту, зубного каменю і ін., дає рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Проводить глибоке фторування, лікування без бормашини (при необхідності) для уповільнення каріозного процесу.
Лікар Ортодонт Ейхгорн  Сергій  Олександрович на Doc.ua
Сергій Ейхгорн займається досягненням правильного прикусу та ідеальної усмішки у пацієнтів. За допомогою брекет-систем та платівок він створює радісні посмішки дорослих та дітей. Лікар дуже ретельно діагностує кожен клінічний випадок, вибираючи той план лікування, який буде оптимальним для пацієнта. Після закінчення лікування всі пацієнти Сергія Ейхгорна отримують функціональний і, що дуже важливо, гарний прикус.
Лікар Стоматолог Ташенов Олександр Кайратович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, проводить «запечатування» фісур, глибоке фторування, лікування молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, лікування без бормашини (при необхідності).
Лікар Стоматолог Сопільняк Галина Анатоліївна на Doc.ua
4.5
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, проводить глибоке фторування, «запечатування» фісур, при необхідності лікування без бормашини.
Лікар Офтальмолог, Хірург Деркач Тетяна Сергіївна на Doc.ua
1.1
Лікар другої категорії
До компетенції Тетяни Сергіївни входить Ексімер-лазерна корекція зору, лазерна хірургія патологій сітківки. Здійснює консультативний прийом, спостереження за пацієнтами з цукровим діабетом, захворюваннями сітківки, глаукомою.
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right