Вінниця

Дитячі Педіатри Вінниці

Лікар Невролог, Педіатр, Неонатолог Бедрій Наталія Миколаївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від600 грн
Лікар-педіатр, неонатолог. Проводить комплексний огляд дітей різного віку, діагностику та лікування станів на основі принципів доказової медицини. Консультує з приводу прикорму, догляду за дитиною, щодо аспектів грудного вигодовування. Спеціалізується на отоскопії, білірубінометрії.
Лікар Педіатр Мрих Віра Петрівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Віра Петрівна лікар педіатр з великим стажем роботи. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні широкого спектру захворювань у дітей. Проводить обов'язковий скринінг обстеження дітям першого року життя, грамотний підхід до постановки діагнозу і адекватного лікування в разі хвороби Вашої дитини.
Лікар Педіатр Залевська Ірина Володимирівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Лікар-педіатр, провідний спеціаліст. Постійний учасник професійних всеукраїнських та міжнародних конференцій.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Демчишин Ярослав Михайлович на Doc.ua
Лікар Педіатр Токарчук  Надія Іванівна на Doc.ua
4.5
Доктор медичних наук
Консультація від650 грн
Лікар Педіатр Гуцол  Катерина Михайлівна на Doc.ua
4.0
Консультація від550 грн
Наші маленькі відвідувачі обожнюють візити до Катерини, тому що під час них ніколи не буває нудно! Дитина не відчуватиме ніякого страху, адже лікарка має чудовий підхід до кожного маленького пацієнта та завжди у позитивному настрої! Лікування дитини — справа, що потребує багато знань, вмінь та навичок комунікації. Катерина Михайлівна саме та лікарка, яка має усі необхідні ресурси для спостереження та лікування для Вашої дитини!
Лікар Педіатр Борсенко Катерина Михайлівна на Doc.ua
4.0
Консультація від540 грн
Чому я працюю лікарем? Лікар – це дуже відповідальна спеціальність, обираючи цей шлях, ти розумієш, що будеш віддавати всі свої сили та натхнення, на те, щоб допомогти маленькому населенню нашої країни. Мені дуже подобається спілкуватись із дітками, знаходити спільну мову із кожним, хто звертається за допомогою. Діти часто потребують особливого підходу та захисту і я намагаюсь їм це забезпечити. Бачити як після твого лікування, маленькі пацієнти одужують, це те заради чого ти обирала цю спеціальність. Завжди є бажання та ціль постійно вчитись, розвиватись, вдосконалювати себе та ставати кращою в педіатрії з кожним днем.
Лікар Педіатр Надкернична Іліна Ігорівна на Doc.ua
Консультація від550 грн
Іліна Ігорівна - лікар загальної практики - сімейної медицини. Проводить консультативний прийом, вакцинацію дітей, складання індивідуального календаря щеплень, профогляди у дітей різних вікових груп, отоскопію
Лікар Педіатр Митрашевська Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар педіатр. Проводить огляд і лікування хворих дітей з патологією всіх органів і систем. Володіє отоскопією, пульсоксиметрією. Оформляє і видає мед. документації. Член Української Асоціації Лікарів Амбулаторної Медицини та ін.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Федишена Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Доктор Федишена займається діагностуванням та подальшим лікуванням юних пацієнтів. Тетяна Анатоліївна займається оцінкою фізичного і нервово-психічного розвитку дитини, також вона визначає дітей по групах здоров'я, виписує рекомендації по вигодовуванню дитини, щодо її виховання, веде профілактику хвороб хронічного перебігу.
Показати ще 2 Лікаріautorenew