Кривий Ріг

Приватні лікарі в районах Саксаганський

Лікар Гастроентеролог, Терапевт Снісаренко Володимир Георгійович на Doc.ua
Володимиру Георгійовичу у напрямку терапія присвоєно вищу категорію, а по напрямку гастроентерологія - друга категорія. Лікар займається діагностикою, терапією і профілактикою шлунково-кишкових захворювань. Також спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань терапевтичного профілю.
Лікар Гастроентеролог Брояко Людмила Олександрівна на Doc.ua
Людмила Олександрівна володіє всіма сучасними методами діагностики і терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, застосовує щадні методи лікування, дає рекомендації по складанню харчування дітей будь-якого віку.
Лікар Отоларинголог Прокоф'єв Віталій Іванович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Віталій Іванович більше 30 років проводить діагностування, процедури по лікуванню вірусних, інфекційних патологій отоларингологічного профілю. Застосовує сучасні методики терапії захворювань вуха, носа, горла.
Лікар Проктолог Петренко Володимир Іванович на Doc.ua
Володимир Іванович - лікар-проктолог, займається консультативними прийомами і проводить своїм пацієнтам процедуру ректороманоскопії. Спеціаліст в області лікування геморою, параректальних свищів, випадання прямої кишки, гострих і хронічних анальних тріщин
Лікар Психолог, Сексолог Урясьєва Ольга Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на психології і сексології. Займається лікуванням таких захворювань, як: тривожно - депресивні розлади, панічні атаки, психосоматичні захворювання. Допомагає розібратися у собі, відносинах з партнером, батьками і дітьми
Лікар Дерматовенеролог Пустова Наталія Олексіївна на Doc.ua
Наталія Олексіївна спеціалізується на діагностуванні та лікуванні шкірних проявів венеричних, бактеріальних інфекцій, дерматитів різного генезу. Проводить комплексну терапію інфекційних, естетичних, косметичних проблем шкіри, волосся, нігтьових пластин.
Лікар Хірург Вирин Олександр Леонідович на Doc.ua
Олександр Леонідович спеціалізується на терапії патологій, які потребують оперативного лікування. Проводить операції з видалення гриж, доброякісних новоутворень, м'яких тканин. Займається терапією гнійних хірургічних захворювань, постін'єкційних абсцесів.
Лікар Терапевт, Подолог Аграновіч Костянтин Миколайович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії і подології. Костянтин Миколайович проводить такі маніпуляції, як: процедура із зачистки бородавок, зачистка тріщин, обробка ран і виразок на стопі, обробка травмованого нігтя, протезування нігтьової пластини, видалення врослого нігтя, видалення мозолі, видалення гіперкератозу та інші
Лікар Ендокринолог Гальчукова-Сахно Анастасія Анатоліївна на Doc.ua
Анастасія Анатоліївна надає всебічну ендокринологічну лікарську допомогу при цукровому діабеті, його ускладненнях, патологіях надниркових залоз, щитовидної, паращитовидної залози. Спеціалізується на лікуванні гормонопродукуючих пухлин гіпофіза.
Лікар Хірург Пироженко Сергій Олександрович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургії. Займається лікуванням таких захворювань і патологій, як: врослий ніготь, кіста урахуса, епітеліальний куприковий хід (кіста куприка), жовчнокам'яна хвороба, гострий і хронічний холецистит, гострий апендицит, кіста нирки, пахова грижа
1 2 3
Показати ще 10 Лікаріautorenew