Кривий Ріг

Сторінка 8: Приватні лікарі в Кривому Розі

Дивитись клініки в Кривому Розі
Лікар Стоматолог Качура Леонід Володимирович на Doc.ua
Лікар-стоматолог проводить протезування, імплантацію, процедури естетичної стоматології. Лікує часткову і повну адентію, карієс, прибирає зубний камінь і ін. До кожного пацієнта знаходить індивідуальний підхід.
Стоматологічна клініка «Рroventus» на вул. Криворіжсталі
вул. Криворіжсталі, 5Ана карті
Металургічний
Лікар Офтальмолог, Хірург Сергієнко Микола Маркович на Doc.ua
Офтальмохірург, є головним консультантом центру медицини "Новий зір". Займається рефракційною хірургією, хірургічним лікуванням катаракти і глаукоми. Винахідник першого в Україні штучного кришталика.
Новий зір, медичний центр
вул. Церковна (Калініченко), 10на карті
Центрально-міський
Лікар Стоматолог Чукавова Фаїна Григорівна на Doc.ua
Фаїна Григорівна понад 40 років працює у напрямку терапевтичної стоматології. Спеціалізується на лікуванні твердих тканин зубів, кореневих каналів, художньої реставрації. Проводить естетичні процедури, застосовуючи останні досягнення в стоматології.
Лікар Акушер-гінеколог Васильєва Раїса Іванівна на Doc.ua
Раїса Іванівна спеціалізується на лікуванні патологій жіночих статевих органів запального, незапального генезу. Проводить різні УЗ-дослідження на виявлення відхилень у функціонуванні органів травної, серцево-судинної систем, злоякісних і доброякісних пухлин.
Лікар Дерматовенеролог Білозір Ангеліна Володимирівна на Doc.ua
Ангеліна Владимирова спеціалізується на комплексному догляді за проблемною шкірою. Проводить терапію інфекційних запалень, гнійничкових захворювань шкіри, хронічних, бактеріальних і грибкових уражень шкірного покриву, дерматитів різного генезу, патологій нігтів і волосся.
Лікар Терапевт Савицька Таліна Іванівна на Doc.ua
Таліна Іванівна вже понад 40 років надає медичну допомогу в лікування патологій органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, кістково-м'язової системи. Спеціалізується на діагностиці, терапії ішемічної, гіпертонічної хвороба, патології легень, нирок, печінки та ін.
Лікар Ендоскопіст Сімко Юрій Пилипович на Doc.ua
Юрій Пилипович - має великий досвід в проведенні ендоскопічних досліджень по гастроентерологічному та пульмонологічному профілю.
Лікар Ендоскопіст Бондар Володимир Олександрович на Doc.ua
Лікар є фахівцем в області ендоскопічних методів досліджень стравоходу, 12-палої кишки, шлунка (фіброезофагогастродуоденоскопія, фіброколоноскопія).
Відділення «МЕДИКОМ КРИВБАС» №3 на Пушкіна
ул. Пушкина, 13 Она карті
Центрально-міський
Лікар Дерматовенеролог Гребінюк Василь Іванович на Doc.ua
Василь Іванович займається лікуванням шкірних патологій, інфекцій, які передаються статевим шляхом. Проводить діагностичні процедури, комплексну терапію при хронічних захворюваннях шкіри, видалення шкірних новоутворень.
Лікар Терапевт Халемонець Лариса Павлівна на Doc.ua
Лариса Павлівна - фахівець з питань терапії та відновлення після хвороб, локалізіруемих в нирках, сечовивідних шляхах, органах травлення, серцево-судинній системі, бронхо-легеневої системи. Проводить ефективну терапію патологій завдяки використанню сучасних технологій і методик.