Пародонтологи в мікрорайоні Поділ

Лікар Пародонтолог Петрикова Анна Олегівна на Doc.ua
Консультація
Лікар спеціалізується на пародонтології. Проводить консультативний прийом, огляд, вектор-терапію, закритий кюретаж, плазмоліфтинг, інсталяцію гіалуроновою кислотою, ін'єкції гіалуроновою кислотою, лазерну обробку пародонтальних кишень, відбілювання зубів за допомогою апарату Zoom
Лікар Пародонтолог Науменко Юлія Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Юлія Олександрівна вирішує на своєму прийомі складні завдання збереження здоров'я зубів і ясен: проводить професійну гігієну порожнини рота, відбілювання зубів ZOOM 4, чистку зубів Air Flow
Лікар Імунолог, Пародонтолог Логвиненко  Олена  Вікторівна на Doc.ua
Олена Вікторівна - спеціалізується на стоматології. Проводить професійну чистку зубів: зняття м’яких і твердих зубних відкладень, лікуванні гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічне лікування та інше. Також лікар проводить уроки гігієни та допомагає правильно підібрати засоби індивідуальної гігієни порожнини рота.
Лікар Пародонтолог Іванько  Тетяна  Ігорівна на Doc.ua
Тетяна Ігорівна - лікар-стоматолог-пародонтолог. Проводить комп’ютерну діагностику зубів і тканин пародонту, професійну гігієну порожнини рота, лікування, пародонтологічне лікування: вектор-терапія, фотодинамотерапія та лазеротерапія.
Лікар Пародонтолог Лясковець Марія  Юріївна на Doc.ua
Марія Юріївна лікар-стоматолог-пародонтолог. Спеціалізується на комп’ютерній діагностиці зубів і тканин пародонту, проведенні професійна гігієна порожнини рота, лікування гінгівіту та пародонтиту, пародонтологічному лікуванні, лазерному відбілюванні зубів та ін.