Сторінка 3: Онкогінекологи в Києві

Лікар Гінеколог, Онкогінеколог Войток Тарас Григорович на Doc.ua
Лікар, що спеціалізується на онкогінекології, оперативній гінекології, акушерстві та гінекології. Член асоціації акушер-гінекологів України. Член Міжнародної асоціації акушер-гінекологів (FIGO). Член Європейської асоціації ендоскопічних хірургів. Має патент на корисну модель «Спосіб оперативного лікування вродженої вади розвитку жіночих геніталій».
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Онкогінеколог Деньгуб Марія Станіславівна на Doc.ua
Лікар акушер-гінеколог, фахівець в сфері онкогінекології, ендоскопічної та хірургічної гінекології, репродуктивної медицини. Проводить УЗД-діагностику в гінекології та репродуктології
Лікар Гінеколог, Онколог, Онкогінеколог Смирнова Оксана Володимирівна на Doc.ua
Лікар-онкогінеколог проводить лікування гінекологічних захворювань: як доброякісних, і злоякісних. Також Оксана Володимирівна лікує передпухлинні захворювання.
Клініка Варта
вул. Ломоносова, 33/43на карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Лікар Гінеколог-ендокринолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог, Акушер-гінеколог Кравченко  Богдан Вікторович на Doc.ua
Лікар гінеколог-ендокринолог, онкогінеколог проводить діагностику і лікування порушень репродуктивної функції, ведення вагітності, УЗД ОМТ, соносальпінгографію (гідросальпінгографію), оперативні втручання: видалення доброякісних новоутворень жіночих статевих органів, лікування дисплазії шийки матки різними методами, пластичні операції малих і великих статевих губ і ін.
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Моллаєва Ума Рашидівна на Doc.ua
51рік досвіду
Ума Рашидовна є провідним фахівцем медичного центру "Допомога плюс". Спеціалізується на лікуванні передракових станів і патологій жіночих статевих органів.
4.1
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Самохвалова Альона Олександрівна на Doc.ua
Кваліфікований онкогінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань жіночої статевої системи, а саме пухлинних патологій. Доктор застосовує лапароскопічні методи лікування. Регулярно проходить стажування за спеціалізацією в клініках Європи, Росії, Південної Кореї
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Цукерман Борис  на Doc.ua
Лікар спеціалізується на оперативному лікуванні онкологічних захворювань в гінекології. Виконує всі види гінекологічних онкологічних операцій при абдомінальних і вагінальних підходах, включаючи лапароскопічну хірургію і операції за допомогою роботизованої хірургії. Проводить операції на матці, гістеректомію, біопсію, урогінекологічні операції, кесарів розтин
«Онко.Стоп», Міжнародний центр лікування раку
вул. Коперника, 12 дна карті
Шевченківськийм. Лук'янівська
Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, Психолог, Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Кондратюк Валентина Костянтинівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на акушерстві, гінекології, онкогінекології, УЗД-діагностики, психології. Займається лікуванням таких захворювань, як: безпліддя, ендокринні порушення, ендометріоз, лейоміома матки, пухлиноподібні яєчники, захворювання шийки матки
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Онкогінеколог Іваненко Сергій Васильович на Doc.ua
Сергій Васильович проводить широкий спектр операцій та маніпуляцій у гінекології. Виконує міомектомію лапароскопічним методом, надпіхвову ампутацію матки, гістерорезектоскопію, лапароскопічне видалення кісти яєчника, поліпектомію та ін.
Лікар Онкогінеколог, Онколог, Гінеколог Ткаля Юлія Георгіївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на онкогінекології. Автор і співавтор 40 наукових робіт в Україні і за кордоном, 3-х патентів на корисну модель. Також, має представлену в друк монографію «Патогенетичне обгрунтування гормонотерапії злоякісних пухлин яєчника»
chevron_left 3 4
Показати ще 3 Лікаріautorenew