Сторінка 166: Дитячі лікарі в Києві

Дивитись клініки в Києві
Сьогодні, 18 Липня
Лікар Сімейний лікар Абраменко Альона Олександрівна на Doc.ua
Лікар загальної практики веде спостереження дітей з моменту народження і дорослих. Надає медичне обслуговування пацієнтів в контексті сім'ї, консультує з грудного вигодовування, збалансованого харчування сім'ї та дітей раннього віку. Доктор дає рекомендації з проведення профілактичних заходів, направляє на необхідні дослідження
Дитяча кімната здоров'я Doctor U
Повторный прием — 300 грн.
вул. Сергія Данченка, 16на карті
Подільськийм. Нивки
Виклик додому
Лікар Ортодонт, Стоматолог Бордюг  Артур  Миколайович на Doc.ua
Артур Миколайович займається лікуванням аномалій прикусу, установкою брекет-систем, пластин, ретейнерів. Приймає дорослих та дітей з 6 років
Клініка естетичної стоматології «aCOOLa» (Акула)
вул. Вадима Гетьмана, будинок 1-Ана карті
Шевченківськийм. Шулявська
Лікар Стоматолог Назаренко Катерина Василівна на Doc.ua
Пріоритетні напрямки роботи доктора лікування пацієнтів із захворюваннями зубів, ясен, а також слизової оболонки рота. Відмінна риса роботи - творчий підхід до мініінвазивних високоестетичні лікування з максимальним збереженням твердих тканин зубів дорослих і дітей. Лікар спеціалізується на проведенні професійної гігієни та відбілювання зубів.
Лікар Педіатр Підручняк Ярослава Петрівна на Doc.ua
Лікар-педіатр проводить консультативний прийом дітей від 0 і до 18 років. Займається лікуванням гострої інфекційної патології, ЛОР-органів, дихальної, сечової, травної систем у дітей всіх вікових груп, консультування з питань догляду, вигодовування дітей раннього віку, профілактики ГРВІ та інше
«ДОБРОДІЙ», сімейний медичний центр
вул. Чавдар, 8на карті
Дарницькийм. Осокорки
Лікар Психолог Єрмолаєв Антон Олегович на Doc.ua
Антон Олегович проводить нейропсихологічну діагностику, реабілітацію дорослих і маленьких пацієнтів, які перенесли черепно-мозкові травми, порушення мозкового кровообігу, нейроінфекції, нейродегенеративні захворювання. Займається терапією розладів аутистичного спектру, синдрому дефіциту уваги та ін.
Центр психологічної діагностики і когнітивної реабілітації NeuroFlex
г. Киев, ул. Бульварно-Кудрявская, 45 Бна карті
Шевченкам. Вокзальна
Лікар Педіатр Кузьменко Яна Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дітей від народження до підліткового віку. Проводить забір аналізів, ЕКГ, отоскопію, спірографію. Складає індивідуальний план вакцинації. Консультує з питань вигодовування (природного / штучного / прикорму)
Натус, медичний центр
ул. Драгоманова, 2бна карті
Дарницькийм. Харківська
Лікар Стоматолог Марценюк Маргарита Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на дитячій стоматології. Проводить консультативний прийом, огляд, профілактику, видалення молочних зубів, лікування в умовах медикаментозного сну. Лікує такі хвороби та патології, як: карієс, пульпіт, періодонтит, стоматит. Веде прийом дітей від народження
Стоматологія для дітей «Бейбі Смайл»
вул. Ломоносова 46\1на карті
Голосіївськийм. Виставковий центр
Лікар Масажист Ференцій  Андрій Михайлович на Doc.ua
Андрій Михайлович кваліфікований масажист. Проводить загальний масаж тіла, антицелюлітний масаж, STYX пеленання Aroma Derm, моделюючий ліфтинг обличчя.
Центр кінезіології Бондарука
Загальний масаж тіла 60 хв. 1000 грн; Загальний масаж тіла 90 хв. 1500 грн; Антицелюлітний масаж 60 хв. 1000 грн; STYX "віскі" сповивання Aroma Derm 90 мін. 1500 грн; Моделюючий ліфтинг обличчя 90хв. 2000 грн.
провулок Академіка Філатова 3/1на карті
Печерськийм. Либідська
Лікар Психолог Ганцева Аліса  на Doc.ua
Ганцева Аліса — психолог, когнітивно-поведінковий консультант; фахівець з профорієнтаційної консультування, психодіагност. Проводить профорієнтацію, індивідуальну консультацію дорослих і підлітків
Центр психології ALTERA
Індивідуальна консультація - 1200 грн .; профорієнтація для дорослих - 1700 грн.
вул. Кожумятська, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Лікар Стоматолог-терапевт, Стоматолог, Пародонтолог Сологуб Світлана Євгенівна на Doc.ua
Світлана Євгеніївна консультує як лікар-стоматолог, терапевт, лікар-стоматолог, пародонтолог. Приймає дорослих та дітей від 6 років
Eurodent
Прийом лікаря – від 440 грн