Сторінка 3: Щелепно-лицьові хірурги в Києві

Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Копчак Андрій Володимирович на Doc.ua
Спеціаліст по ортогнатичному хірургії, лікар вищої категорії, займається лікуванням різних вроджених і набутих щелепно-лицьових патологій.
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог, Імплантолог Кривошеєва Анна Ігорівна на Doc.ua
Анна Ігорівна спеціалізується в області щелепно-лицевої хірургії, імплантології, пародонтології. Кандидат медичних наук. Виконує щадну гайморотомію, імплантацію зубів, пластику вуздечок язика і губ, видалення кіст, новоутворень щелеп і м'яких тканин, закритий і відкритий кюретаж, а також закритий і відкритий синус-ліфтинг.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Жуков Валерій Валентинович на Doc.ua
Є фахівцем міжнародного рівня в області дентальної імплантації - володіє всіма методиками стоматологічної імплантації. Встановив більше 4000 імплантів різних систем і виробників. Фахівець найвищого класу в загальній щелепно-лицевій хірургії, займається проведенням оперативних втручань на щелепно-лицевому апараті при різних вадах розвитку, травмах, естетичних дефектах і т.д.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Іщенко Антон Аркадійович на Doc.ua
Щелепно-лицьовий хірург, імплантолог. Є фахівцем в області дентальної імплантації - має міжнародну категорію, підтверджену в Ізраїлі. 5 років працюючи хірургом стоматологом в стоматологічній клініці Тель-Авіва отримав безцінний досвід роботи по імплантації зубів згідно з міжнародними протоколами. Один з небагатьох лікарів, який не просто виконує імплантацію, а забезпечує відмінний естетичний результат. Як стоматолог загального профілю може надати будь-яку амбулаторну стоматологічну допомогу. Приймає дітей. Вільно володіє англійськ
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Жуков Валерій Валентинович на Doc.ua
Щелепно-лицьовий хірург, імплантолог. Є фахівцем міжнародного рівня в області дентальної імплантації, володіє всіма методиками стоматологічної імплантації. Встановив більше 4000 імплантів різних систем і виробників.
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Медлярський Костянтин Анатолійович на Doc.ua
Стоматолог першої категорії, щелепно-лицьовий хірург. Спеціалізується на реставрації, імплантації та протезування. Здійснює ортопедичне лікування, хірургічне лікування пародонтиту, видалення зубів, відновлення жувальної ефективності.
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Терещук Сергій Антонович на Doc.ua
Сергій Антонович займається діагностикою та лікуванням запальних захворювань щелепно-лицевої ділянки, захворювань слинних залоз. Спеціалізується на щелепно-лицевій травматології, видаленні зубів, діагностиці та лікуванні захворювань СНЩС. Займається лікуванням лімфаденіту, періоститу, періодонтиту, остеомієліту, сіалолітіаз, одонтогенного гаймориту та ін.
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Фесенко Євгеній Ігорович на Doc.ua
Пріоритет в роботі Євгена Ігоровича - хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія. Він має великий досвід в проведенні оперативних втручань на щелепно-лицевій апараті при запальних захворюваннях, адентії, деяких вадах розвитку, травмах, естетичних дефектах. Проводить діагностику стоматологічних захворювань. Автор і співавтор численних наукових праць і публікацій.
Лікар Щелепно-лицьовий хірург Чепурний Юрій Володимирович на Doc.ua
Чепурний Юрій Володимирович
Юрій Володимирович виконує весь перелік процедур в стоматологічній хірургії. Проводить хірургічні втручання на щелепно-лицевому апараті, підготовку до дентальної імплантації, оперативну корекцію деформацій лицевого скелета. Доцент кафедри стоматології Національного медичного університету імені О.О. Богомольця..
Добробут «Лікувально-діагностичний центр»
вул. Сім'ї Ідзиковських, 3на карті
Солом'янськийм. Вокзальна
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог-хірург Старикова Олена Юріївна на Doc.ua
Олена Юріївна — щелепно-лицьовий хірург, стоматолог-хірург. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує захворювання і патології стоматологічного профілю. Постійно удосконалює навички кваліфікації
chevron_left 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right