Сторінка 5: Щелепно-лицьові хірурги в Києві

Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Бухало Вікторія Іванівна на Doc.ua
Вікторія Іванівна - стоматолог-хірург, імплантолог. Спеціалізується на імплантації, видаленні зубів будь-якої складності, видаленні новоутворень (кіст, папілом)
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Обабко Олександр Миколайович на Doc.ua
Серед основних напрямків роботи Олександра Миколайовича: хірургія, імплантологія. При імплантації лікар виконує як всі підготовчі роботи, так і саму установку зубних імплантів. У своїй роботі використовує сучасні стоматологічні методики та матеріали провідних світових виробників
SMAGA dental clinic, стоматологічна клініка
вул. Воскресенська, 12-Ана карті
Дніпровськийм. Лівобережна
Лікар Щелепно-лицьовий хірург Литовченко Наталія Михайлівна на Doc.ua
Литовченко Наталія проводить лікування запальних захворювань щелепно-лицевої ділянки, хірургічне лікування травматичних пошкоджень кісток лицьового черепа, доброякісних пухлин і пухлиноподібних захворювань щелеп і м'яких тканин обличчя, реконструктивно-відновлювальні операції при дефектах і деформаціях щелеп і м'яких тканин обличчя, лікування захворювань слинних залоз. Володіє всіма сучасними методами інструментального та рентгенологічного дослідження, а також - електроміографією (поверхнева і стимуляційна) скелетних м'язів, ре
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Плиска Владислав Вікторович на Doc.ua
Владислав Вікторович є дипломованим фахівцем в області стоматології та щелепно-лицевої хірургії. Проводить хірургічні амбулаторні операції, імплантацію зубів. Бере активну участь в наукових конференціях, стоматологічних конгресах і з'їздах щелепно-лицьових хірургів. Вільно володіє англійською мовою, веде прийом пацієнтів з-за кордону
Поліклініка для дітей та дорослих на Оболоні
проспект Героїв Сталінграда, 16вна карті
Оболонськийм. Оболонь
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Завражнов Іван Сергійович на Doc.ua
Лікар проведе діагностику, надасть консультацію з приводу таких проблем із зубами, як: відсутність зубів (адентія), карієс, видалення кіст щелеп, а також видалить зуб будь-якої складності, зробить імплантацію зубів і ін.
Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург Кмецінська Злата Володимирівна на Doc.ua
Злата Володимирівна фахівець з хірургічної стоматології та естетичної хірургії. Проводить хірургічні втручання при лікуванні зубів і процедури, спрямовані на естетичну корекцію обличчя. Приймає російсько-, україно- та англомовних пацієнтів.
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Воллер Маргарита Вікторівна на Doc.ua
Маргарита Вікторівна - хірург-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург. Займається видаленням новоутворень, хірургічним лікуванням запальних процесів щелепно-лицьової ділянки, видаленням зубів мудрості, цистектомією, дентальною імплантацією і передімплантаційною підготовкою, лікуванням патології СНЩС
Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Стоматолог Белясник Тетяна Григорівна на Doc.ua
Тетяна Григорівна - лікар-стоматолог загальної практики, стоматолог-терапевт, стоматолог-ортопед, стоматолог-пародонтолог, стоматолог-хірург, дитячий стоматолог, стоматолог-гігієніст. Проводить терапевтичний прийом, ендодонтичне лікування кореневих каналів, професійну чистку зубів, діагностику та лікування слизової оболонки порожнини рота, ортопедичне лікування
Кравченко Медікал Центр
вул. Січових Стрільців (Артема) 5-Б, оф. 23на карті