Лікар Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог, Стоматолог-хірург Резниченко Дмитро Віталійович на Doc.ua

Відгуки про Резниченко Дмитро Віталійович

Лікар другої категорії
Стоматолог-хірург, щелепно-лицьовий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед, естетичний дантист. Спеціалізується на проведенні щелепно-лицьових хірургічних втручань. Має значний практичний досвід роботи, в тому числі за кордоном. Займається видаленням зубів, реставрацією ушкоджених тканин, протезуванням будь якої складності, імплантацією імплантів, усуненням гострих запальних процесів у ротовій порожнині.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Юрий 15 Грудень 2015
Инна 18 Серпень 2015
Доктор очень аккуратно смотрит, молодец, умничка. Все посоветовал что мне надо, вежливый, аккуратный, специалист хороший, молодой, но чувствуется квалификация, я очень довольна осталась, очень понравился врач.
Екатерина 04 Серпень 2015
Очень приятный доктор, на все вопросы отвечал правильно. У меня было много проблем, он очень квалифицированный, осмотр провел грамотный, я считаю что специалист замечательный.