Харків

Сторінка 2: Дитячі Педіатри в Харкові

Лікар Педіатр Кучма Максим В'ячеславович на Doc.ua
Лікар-педіатр, імунолог, спеціалізується на лікуванні захворювань дихальних органів у дітей, імунологічних порушень, інфекційних сезонних інфекцій. Планує календар щеплень для дитини.
Лікар Педіатр Андрієвська Тетяна Іванівна на Doc.ua
Тетяна Іванівна, має досвід лікувальної роботи на різних етапах надання лікувальної допомоги. Віковий контингент від періоду новонародженості і до 18 років. Консультація з питань догляду та вигодовування дітей до року. Вакцинація дітей будь-якого віку, складання індивідуального плану вакцинації. Працює за принципами доказової медицини
Лікар Педіатр Колосова Лариса Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії. Виконує діагностичні процедури: аускультацію, отоскопію, внутрішньовенні/внутрішньом'язові ін'єкції, перкусію дітей. Займається коригуванням стану дітей до року, лікує алергічні, соматичні, пульмонологічні хвороби. Оглядає і консультує здорових і хворих дітей, надає невідкладну допомогу при необхідності
Лікар Педіатр Головко Карина Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії, професійні інтереси - займається призначенням лікування при інфекційних, запальних хворобах, відстежує зміни в карті щеплень, спостерігає за розвитком малюка.
Лікар Педіатр Гавва Людмила Борисівна на Doc.ua
Педіатр, лікар вищої категорії. Багатий досвід роботи в педіатрії, любов і милосердя до дітей, високий рівень професіоналізму фахівця допоможуть впоратися з недугою на консультативному прийомі і при виклику додому. Лікування проводить відповідно до протоколів, затверджених МОЗ України.
Лікар Педіатр Машкіна Тетяна Олексіївна на Doc.ua
Тетяна Олексіївна - досвідчений лікар-педіатр з великим стажем роботи, проводить консультації, лікування і діагностика широкого спектру дитячих захворювань
Лікар Педіатр Шріваства Світлана Юріївна на Doc.ua
Лікар педіатр. Займається наглядом дітей різних вікових груп, консультуванням з питань вигодовування та харчування. Лікує різні простудні, травні захворювання, патологічні процеси в системі сечовиділення.
Лікар Педіатр Яновська Катерина Олександрівна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Клінічна практика і науковий інтерес Катерини Олександрівни стосуються питань педіатрії, алергології, дитячої пульмонології та кардіоревматології, так її авторству належить більше 15 публікацій і наукових статей, а також 1 патент.
Лікар Інфекціоніст, Педіатр Мєшков Олександр Альбертович на Doc.ua
Мєшков О.А. лікар - інфекціоніст, з колосальним досвідом роботи, має близько 30 друкованих праць і 6 раціоналізаторських пропозицій. Веде спостереження здорової дитини, лікує дитячі інфекційні хвороби, глистяні інвазії, ГРЗ, пневмонію та ін.
Лікар Педіатр Бовтвиненко  Світлана Володимирівна на Doc.ua
Світлана Володимирівна - педіатр, що спеціалізується на профілактичних оглядах та лікуванні захворювань різної етіології у дітей. Проводить та складає індивідуальний графік імунопрофілактики. При необхідності лікар направляє до більш вузьких фахівців
chevron_left 2 3
Показати ще 7 Лікаріautorenew