Харків

Сторінка 2: Дитячі Педіатри в Харкові

Лікар Педіатр Войтенко Станіслав Анатолійович на Doc.ua
Лікар педіатр, головний лікар медичного центру Пульс Медика, займається спостереженням за дітьми від народження, проводить лікування різних захворювань, вважаючи за краще знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, щоб виключити у малюків стрес від відвідування лікаря.
Лікар Алерголог, Педіатр Соколова Анастасія Олексіївна на Doc.ua
Дитячий алерголог, надає профілактику, діагностику, призначає лікування хвороб, викликаною надчутливою ​​(алергічною) реакцією організму у дітей.
Виклик додому
Лікар Педіатр, Терапевт Кириленко Олеся Василівна на Doc.ua
21рік досвіду
Лікар-педіатр першої категорії має значний досвід роботи в галузі педіатрії. Проводить спостереження, професійні профілактичні огляди дітей до 1 року життя. Надає практичні рекомендації по догляду, займається лікуванням гострих вірусних захворювань, хвороб шлунково-кишкового тракту, дихальної, нервової системи та ін.
Лікар Педіатр Мєшков Олександр Альбертович на Doc.ua
Мєшков Олександр Альбертович
Кандидат медичних наук, педіатр. Високопрофесійний доктор з багаторічним досвідом роботи завідувачем відділення в обласній дитячій інфекційній лікарні. Спеціалізується з гострих респіраторних захворювань та їх ускладнень у дітей (ларингіти, бронхіти, пневмонія). Прихильник принципів мінімального лікарського впливу на дитячий організм. Має багаторічний досвід роботи завідувачем педіатроіческого відділення.
Медичний центр Еввіва
вул. Сумська, 90на карті
Київський
Лікар Педіатр Кучма Максим В'ячеславович на Doc.ua
Лікар-педіатр, імунолог, спеціалізується на лікуванні захворювань дихальних органів у дітей, імунологічних порушень, інфекційних сезонних інфекцій. Планує календар щеплень для дитини.
Лікар Педіатр Андрієвська Тетяна Іванівна на Doc.ua
21рік досвіду
Тетяна Іванівна, має досвід лікувальної роботи на різних етапах надання лікувальної допомоги. Віковий контингент від періоду новонародженості і до 18 років. Консультація з питань догляду та вигодовування дітей до року. Вакцинація дітей будь-якого віку, складання індивідуального плану вакцинації. Працює за принципами доказової медицини
Пульс Медіка
ул. 23 Августа, 34на карті
Шевченківськийм. 23 серпня
Лікар Педіатр Амаш Анастасія Григорівна на Doc.ua
Сфера діяльності Анастасії Григорівни включає патронаж дітей з народження до 18 років. Лікар проводить терапію захворювань з алергології, пульмонології, гастроентерології, лікує дитячі інфекційні хвороби.
Лікар Педіатр Колосова Лариса Володимирівна на Doc.ua
31рік досвіду
Педіатр вищої категорії. Виконує діагностичні процедури: аускультацію, отоскопію, внутрішньовенні/внутрішньом'язові ін'єкції, перкусію дітей. Займається коригуванням стану дітей до року, лікує алергічні, соматичні, пульмонологічні хвороби. Оглядає і консультує здорових і хворих дітей, надає невідкладну допомогу при необхідності
Лікар Педіатр Головко Карина Володимирівна на Doc.ua
Педіатр вищої категорії, професійні інтереси - займається призначенням лікування при інфекційних, запальних хворобах, відстежує зміни в карті щеплень, спостерігає за розвитком малюка.
Виклик додому
Лікар Педіатр, Офтальмолог Бабиченко Марина Сергіївна на Doc.ua
Лікар приймає і дорослих і дітей. Займається лікуванням таких захворювань як: міопія, амбліопія, косоокість, далекозорість, астигматизм. А так же інфекційні та запальні процеси: кон'юнктивіт, блефарит, герпес очі, демодекоз, дакріоцистит, ячмінь та ін.
chevron_left 2 3 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 chevron_right