Харків

Сторінка 3: Дитячі Педіатри в Харкові

Лікар Педіатр Мартинець  Ганна  Сергіївна на Doc.ua
Анна Сергіївна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань. Займається веденням амбулаторного прийому, проводить імунопрофілактику, консультування з питань правильного догляду за дітьми та їх вигодовування. Займається лікуванням бронхіту, грипу, дисбактеріозу, коліту, анемії, фарингіту, риніту, інфекційних захворювань, ГРЗ та ін.
Лікар Педіатр Алексєєва  Яна Леонідівна на Doc.ua
Яна Леонідівна, лікар педіатр. Спаціалізується на лікуванні та профілактиці захворювань різної етіології у дітей від нуля до 18 років. Також лікар за необхідності направляє до більш вузьких спеціалістів, проводить вакцинацію та складає індивідуальний графік імунопрофілактики у дітей.
Лікар Анестезіолог, Педіатр Алексєєва Яна Леонідівна на Doc.ua
Лікар-педіатр, що займається лікуванням та профілактикою захворювань у дітей від 0 до 18 років. Проводить лікування невідкладних станів у дітей, алергій, дерматитів, герпетичної інфекції, гострих респіраторних захворювань, а також стоматитів, езофагітів, гастритів, дуоденітів, ентеритів, гострих кишкових інфекцій, захворювань нирок, сечового міхура та ін. Можлива видача довідок у басейн та дитячий садочок, школу українською та англійською мовами. Доступність онлайн після консультації 24/7
Лікар Педіатр Ішутіна Раїса Василівна на Doc.ua
Лікар педіатр, проводить лікування запальних і інфекційних захворювань в дихальних шляхах дітей, важких станів в гострій формі. Крім того, спостерігає за дітьми з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи і т.д. Консультує з питань грудного вигодовування, спостерігає за пацієнтами раннього віку.
Лікар Педіатр Ткачук Любов Миколаївна  на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар-педіатр. Консультує з приводу вигодовування, складає індивідуальні графіки вакцинації, призначає профілактичні огляди, консультує здорових дітей першого року життя. Лікує бронхолегеневі патології, захворювання шлунково-кишкового тракту, займається лікуванням і реабілітацією недоношених дітей.
Лікар Педіатр Мальцева Антоніна Сергіївна на Doc.ua
Антоніна Сергіївна лікар-педіатр з досвідом в сфері більше 5-ти років. Проводить діагностику та лікування захворювань у дітей. Консультант з грудного вигодовування.
Лікар Педіатр, Неонатолог Куліков Валерій Володимирович на Doc.ua
Педіатр-неонатолог. Професійні інтереси включають спостереження за розвитком малюка, відстеження змін в карті щеплень, лікування інфекційних, запальних захворювань.