Ірпінь

Сторінка 3: Дитячі лікарі в Ірпені

Лікар Ендоскопіст Повещенко  Кирило  Олександрович на Doc.ua
Лікар другої категорії
Консультація від850 грн
Застосовує унікальні методи ендоскопічного лікування захворювань стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки (всіх видів виразок, гастритів, гастродуоденітів, езофагітів, ерозивних процесів). Легко знаходить індивідуальний підхід до дорослих та дітей, неконфліктний, комунікабельний, серйозно та відповідально ставиться до своїх обов'язків, дисциплінований, фанат своєї справи.
Лікар Педіатр Татаренко  Віктор  Павлович на Doc.ua
Консультація від650 грн
Лікар Гастроентеролог, Педіатр Минакова Светлана Анатольевна на Doc.ua
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Подколзіна Ольга Фрідріхівна  на Doc.ua
Ольга Фрідріхівна - педіатр, сімейний лікар, фахівець з медицини невідкладних станів. Проводить діагностику і лікування широкого спектру захворювань терапевтичного профілю, ведення дитини до року, консультації з питань вакцинації та правильного догляду за дітьми та ін.
Лікар Дерматолог, Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Черевко Олена Дмитрівна на Doc.ua
Олена Дмитрівна спеціалізується на дерматовенерології, косметології та трихології. Займається лікуванням алергічного контактного дерматиту, грибкових уражень волосистої частини голови і нігтів, піодермії, себорейного дерматиту, розацеа, демодекозу та ін.
Лікар Педіатр, Сімейний лікар Костиркін Олексій Анатолійович на Doc.ua
Лікар Костиркін О.А. проводить огляд, спостереження та лікування пацієнтів із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, проводить профілактику дефіцитних станів, контроль динаміки фізичного психоемоційного розвитку у дітей, займається формуванням індивідуального плану вигодовування, розробляє індивідуальний календар вакцинації.
Лікар Отоларинголог Кушнір Володимир Павлович на Doc.ua
Володимир Павлович займається діагностикою та лікуванням захворювань і патологій ЛОР-органів. Проводить видалення сторонніх тіл з гортаноглотки, носа і зовнішнього слухового ходу, видалення сірчаних пробок, промивання лакун піднебінних мигдалин, пункцію верхньощелепної пазухи та ін.