Дніпро

Психотерапевти в районах Шевченківський

Лікар Психотерапевт Новік Олександр Євгенович на Doc.ua
4.5
Консультація від800 грн
Олександр Євгенович спеціалізується на лікуванні розладів настрою, депресії, тривожних і панічних розладів, обсесивно-компульсивних розладів, деменції, шизофренії і ін.
Лікар Психотерапевт, Сексопатолог Чабаненко Анжела Вікторівна на Doc.ua
Досвідчений психотерапевт допомагає дорослим і маленьким пацієнтам впоратися з низькою самооцінкою, посттравматичним стресом, нав'язливими думками, складнощами в професійному та кар'єрному розвитку. Діагностує і лікує психосоматичні розлади та їх наслідки. Крім того, лікар консультує дорослих з питань інтимного здоров'я і сексуальних відносин у чоловіків і жінок. Є сертифікованим тренером з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність). Також лікар працює за напрямом гештальт-терапії.
Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт, Сексолог Кулікович Антон Юрійович на Doc.ua
Ти не один. Я знаю, що тобі важко. Страх і тривога перед невідомим майбутнім, життя в реаліях війни вселяють почуття безпорадності. Викликають безліч запитань. Від пошуку відповідей на які стає лише гірше. Знай, ти не один. Подзвони, і я допоможу. Знайти правильні відповіді, налагодити стосунки в сім'ї, порозумітися з дитиною. Допоможу впоратися з тривогою, подолати страх і знайти правильний шлях. Знову повірити в себе та свої сили. Антон Юрійович. PhD (к.ю.н.), лікар-психіатр, психотерапевт, який пройшов 14-річну практичну школу вітчизняної психіатрії та 4-річну практичну та наукову школу зарубіжної психіатрії. Автор спеціалізованих лекційних програм, що підвищують рівень розуміння проблематики в галузі процесів, що впливають на людину та людство в цілому.
Лікар Невролог, Психотерапевт Ребедайло Віталій Васильович на Doc.ua
4.5
Лікар другої категорії
Досвід роботи з психосоматичними і соматоформні розладами, запамороченнями, синдромом ВСД, панічні атаки. Реабілітація хворих після перенесених судинних порушень головного мозку.
Лікар Психолог, Психотерапевт Полях Ольга Іванівна на Doc.ua
Лікар Психіатр, Психотерапевт Трегубов Ілля Львович на Doc.ua
Ілля Львович спеціаліст з сучасного доказового лікування неврозів, панічних розладів, страхів, тривоги, розладів вегетативної нервової системи, депресії
Лікар Психіатр, Психотерапевт Дорошенко  Віра Борисівна на Doc.ua
Віра Борисівна працює з дітьми раннього та старшого віку та з дорослими. Проводить клінічне діагностичне інтерв'ювання, встановлення попереднього діагнозу у випадках розладу аутистичного спектру, при затримці психологічного та мовленнєвого розвитку, синдромі гіперактивності з дефіцитом уваги. Працює з такими порушеннями, як обсесивно-компульсивний розлад, страхи, тривога, депресії.
Лікар Психолог, Психотерапевт Васильєва-Гуртова Юлія Володимирівна на Doc.ua
Психолог, психотерапевт, особистий коуч-тренер. Орієнтація 3-х шкіл: позитивна психотерапія, гештальт-психотерапія, універсальний системний підхід. Займається наданням допомоги при кризах: вікових, особистісних, сімейних, міжособистісних. Працює з дітьми від 6 років.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Психолог, Психотерапевт, Сексолог Слюсаренко Вікторія Ігорівна на Doc.ua
3.8
Веде прийом підлітків (з 14 років) і дорослих. Допомагає розібратися в проблемах з самореалізацією, роботою, сімейних відносин і партнерських, впоратися з залежностями, депресіями, харчовими розладами і т.д. Багаторазово брала участь в телепередачах на 51 каналі, в проектах міжнародних та українських психоаналітичних організацій (конференції, семінари).
Показати ще 1 Лікаріautorenew