Дніпро

Сторінка 2: Стоматологи-хірурги в Дніпрі

Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-хірург Мороз Андрій Володимирович на Doc.ua
Лікар-стоматолог, щелепно-лицьовий хірург з великим досвідом роботи. Спеціалізується на всіх видах протезування зубів, займається естетичною художньою реставрацією зубного ряду. Веде пацієнтів з частковою або повною адентією.
Стоматологічний центр "Маестро"
вул. Сичеславська набережна, 27на карті
Шевченківський
Лікар Стоматолог, Стоматолог-хірург, Імплантолог Журавель Елизавета Ільївна на Doc.ua
Лікар хірург-стоматолог, проводить професійне лікування постійних зубів і кореневих каналів, захворювань і травм трійчастого нерва, виконує весь обсяг амбулаторної хірургії. Єлизавета Іллівна також є фахівцем в області пластичної хірургії м'яких тканин порожнини рота і обличчя
Стоматологічна клініка Дентал-Євро
пл. Соборна, 9А (1 поверх)на карті
Лікар Стоматолог-хірург  Буга Олександр  на Doc.ua
Лікар стоматолог – хірург. Проводить видалення зубів, зубів мудрості, кіст, імплантів, пластику вуздечки верхньої губи, язика, резекцію верхівки зуба та апікальну хірургію. Також лікар виконує синус-ліфтинг, імплантацію зубів, розтин абсцесу, закриття рецесії ясен, аперкулектомію.
«Amel Smart»
Первинна консультація з КТ-діагностикою – 1000 грн.
Соборний
Лікар Стоматолог-хірург, Стоматолог-ортопед Бедноголовко Василь Євгенович на Doc.ua
Василь Євгенович лікар стоматолог-хірург, ортопед. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань зубів хірургічним шляхом, установкою імплантів, вінірів.
Термі
вул.Феодосіївська,1на карті
Лікар Стоматолог-хірург Саржовський Єгор   на Doc.ua
Лікар спеціалізується на хірургічній стоматології. Досконало володіє сучасними методами лікування. Проводить видалення зубів, імплантації та ін.
Лікар Стоматолог-хірург Гридін Владислав  на Doc.ua