Житомир
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Білишко Олександр Віталійович на Doc.ua
Консультація від870 грн
Работа доктора направлена на выявление и лечения проблем, связанных с бесплодием, диагностики и лечению эндокринных проблем; проведение программ ЭКО, проведение гистероскопии, лечение эрозии шейки матки, ведение беременности, проведение узи органов малого таза; диагностика и лечение воспалительных заболеваний органов малого таза
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 234 відгуки

Наталія 26 Липень 2024
Лікар дійсно поставився до своєї роботи професійно. Добре пройшов візит. Видно що лікар гарний спеціаліст та досить добросовісна людина.
Валерія 10 Липень 2024
Людмила 20 Червень 2024
Лікар сподобався тим що уважно оглянув, детально розʼяснив мою проблему та вирішення проблеми, приписав ліки, назначив аналізи. Результати аналізів лікар мені розʼяснив в телефонному режимі. Прийом сподобався
Софія 15 Червень 2024
Катерина 01 Квітень 2024
Дуже гарний лікар, мені сподобався, дякую.
Олеся 16 Березень 2024
Консультація пройшла добре, але лікар прийняв мене із запізненням, до того ж я не отримала потрібну інформацію, бо лікар порекомендував знайти її в інтернеті. Залишилась не дуже задоволена.
Альбіна 24 Лютий 2024
Прийом пройшов дуже добре, максимально позитивні враження від спілкування та отриманої консультації, дякую.
Юлія 07 Лютий 2024
Прийом відбувся, отримала призначення щодо лікування та терапії, дякую.
Інна 26 Січень 2024
Сподобався візит до лікаря.
Юлія 17 Січень 2024
Лікар доступно все пояснив, мені все сподобалося
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Всі лікарі Житомир