Лікар Психіатр, Психолог, Психотерапевт Илык Ольга Степановна на Doc.ua

Илык Ольга Степановна

Лікар вищої категорії
Дорослі
Має великий досвід роботи - 18 років у психоневрологічній лікарні імені О. І. Ющенко. Лікар вищої категорії. Відділення первинного психотичного епізоду, трудової експертизи і реабілітації. Спеціалізується на лікуванні психоневрологічних захворювань, а також допомоги при алко-, наркозалежності
Євромед
Князей Кориатовичей,118на карті
Ленінський
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 26 Червень Пн 27 Червень Вт 28 Червень keyboard_arrow_right
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Винницкий национальный медицинский университет имени Н. И. Пирогова (2002)
  • Интернатура на базе Винницкого национального медицинкого университета имени Н. И. Пирогова по специальности «психиатрия» (2003)

Виконувані процедури

• Диагностика расстройств
  • Дифдиагностика психических расстройств
  • Психофармакотерапия психических расстройств
  • Психокоррекция
  • Психотерапия индивидуальная и групповая
  • Работа с послеродовыми психозами и депрессией, соматоформными расстройствами, шизоаффективными расстройствами

Перевірені відгуки про лікаря

32 Відгуки
Тетяна 16 Лютий 2022
Я задоволена спілкуванням з лікаркою, відбулась нормальна бесіда, усе що було потрібно від першого відвідування, я отримала, так що планую і подальше спілкування з нею. Рекомендую.
Маніжа 15 Листопад 2021
Ми відразу знайшли спільну мову з лікарем. Вона сподобалася мені, як людина, як вона спілкується з пацієнтами.
Наталія 24 Березень 2021
Консультація пройшла професійно, лікар до себе розполагає. Але буду робити висновки коли ще більше поспілкуюсь з лікарем.
Олена 08 Жовтень 2020
Все хорошо, спасибо! Хорошо приняли, хорошо все объяснили и назначили. Все хорошо!
Денис 18 Серпень 2020
Дуже хороше ставлення до пацієнта, лікар приємний в спілкуванні, поміг виявити проблему. Мені все сподобалось

Лікарі поблизу

Всі лікарі Вінниця