Львів
Лікар УЗД-фахівець Цимбала  Христина  Романівна на Doc.ua

Цимбала Христина Романівна

Цимбала Христина Романівна – лікар ультразвукової діагностики першої категорії, з досвідом роботи 24 роки. Виконує УЗД вагітності у всіх триместрах, доплерометрію, цервікометрію, УЗД багатоплідної вагітності, УЗД скринінги всіх триместрів, УЗД органів малого тазу, УЗД органів черевної порожнини (ОБП) у тому числі нирки та сечовий міхур, УЗД щитовидної залози, УЗД щитовидної залози, УЗД щитовидної залози.
CHECK-UP «Базовий для дітей» CenterUP
Check-up "Базовий для дітей" - це зручно, економно, комфортно й весело для дитини. Наші фахівці знайдуть підхід до всіх малюків. Перед кожною маніпуляцією спеціаліст входить у довіру до дитини та у ігровій формі проводить обстеження. Після завершення огляду дитина отримує подаруночки й гостинці. Комплексна програма передбачає: - економію часу; - для обстеження ми підбираємо зручний для вас час; - всі аналізи і обстеження проводяться в один день; - педіатр проводить комплексну консультацію про стан здоров'я дитини з урахуванням результатів всіх діагностичних процедур; - ціна процедури є нижчою від вартості усіх аналізів і обстежень окремо. Після проходження Check-up "Базового для дітей" у CenterUP, ви будете спокійні у здоровому зростанні вашої дитини
CHECK-UP «базовий для дорослих» CenterUP
Check-up "Базовий для дорослих" найкраще підходить для людей 40 +. Якщо ж вам 20-30 років, ви відчуваєте постійну втому, перебуваєте у напруженому стані, або ж маєте шкідливі звички, то радимо також пройти цей check-up. Цей пакет включає різноманітні дослідження та консультації, спрямовані на оцінку стану організму, виявлення можливих проблем та ризикових факторів, а також рекомендації з профілактики та підтримки здоров'я.
CHECK-UP « Для жінок 2.0» CenterUP
Обираючи "Check-up для жінок 2.0" в медичному центрі UP, ви отримаєте комплексну інформацію про своє здоров'я, професійну підтримку та забезпечите найкращу догляд за собою. Наша мета - зробити все можливе, щоб ви почувалися сильними, здоровими та повними енергії
CHECK-UP «Для чоловіків 2.0» CenterUP
Пакет «Check-up для чоловіків 2.0» - цей удосконалений пакет обстеження включає широкий спектр досліджень та аналізів, що дозволяють здійснити всебічний аналіз організму та визначити потенційні проблеми здоров'я. Під час "Check-up для чоловіків 2.0" проводяться різноманітні обстеження та діагностичні процедури. Програма охоплює такі аспекти, як серцево-судинна система, гормональний стан, стан органів травлення, рекомендації щодо харчування, здоровʼя шкіри та інші важливі показники здоров'я, а також дозволяє попіклуватись про свій психологічний стан
CHECK-UP для жінок CenterUP
Пакет «Check-up для жінок» в медичному CenterUP - це інтегрована програма обстеження, спеціально розроблена для жінок з метою контролю та підтримки їх загального здоров'я. Цей пакет включає різноманітні дослідження та консультації, спрямовані на оцінку стану організму, виявлення можливих проблем та ризикових факторів, а також рекомендації з профілактики та підтримки здоров'я жінок.
CHECK-UP «для чоловіків» CenterUP
Пакет «Check-up для чоловіків» - надає можливість пройти обстеження та отримати консультацію в один день, що дозволяє ефективно оцінити загальний стан організму та звернути увагу на потенційні проблеми здоров'я. Під час "Check-up для чоловіків" проводяться різноманітні обстеження та діагностичні процедури. Це включає аналіз крові та сечі, вимірювання артеріального тиску, ЕКГ, УЗД органів черевної порожнини та інші дослідження, спрямовані на виявлення можливих патологій та ризикових факторів.
CHECK-UP «Ендокринологічний» CenterUP
Наша щитоподібна залоза — це орган ендокринної системи, який регулює гормональні функції і забезпечує захист нашого організму. Вона контролює обмін речовин та діє на всі клітини тіла, регулюючи основні процеси. А це і —адаптація до температури навколишнього середовища, психоемоційний і інтелектуальний розвиток дитини, формування дитячого скелета та м’язів, емоційна стійкість дорослих, робота серця, ріст й інші важливі процеси. Брак йоду, проживання в ендемічних зонах, стреси, неправильне харчування, зловживання алкоголем та інше можуть патологічно впливати на роботу щитоподібної залози. Як наслідок — порушується обмін речовин, страждає робота серцево-судинної системи, психоемоційний стан, з'являється загальна слабкість організму.
CHECK-UP «Здорове серце2.0» CenterUP
Цей пакет містить у собі ретельну діагностику стану серця за допомогою сучасних методів, таких як ЕКГ, УЗД серця, доплерографія, та інші. Після проведення обстеження, наш досвідчений кардіолог розробляє індивідуальні плани лікування та рекомендацій для кожного пацієнта. У рамках пакета "Здорове серце 2.0" наш кардіолог надає висококваліфіковану медичну допомогу, включаючи комплексну діагностику стану серцево-судинної системи, персоналізовані консультації, розробку індивідуального плану лікування та рекомендації щодо здорового способу життя.
CHECK-UP «Надлишкова вага» CenterUP
Обираючи "Check-up Надлишкова вага" в медичному центрі UP, ви отримаєте комплексну інформацію про своє здоров'я, професійну підтримку та забезпечите найкращу догляд за собою. Наша мета - зробити все можливе, щоб ви почувалися сильними, здоровими та повними енергії.

Всі лікарі Львів