Лікар Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматолог, Дерматоонколог Бризицька Оксана Миколаївна на Doc.ua

Бризицька Оксана Миколаївна

Лікар першої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Діти
Бризицька Оксана Миколаївна - кандидат медичних наук. Проводить лікування всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видалення новоутворень лазером, а також радіохвилею і хірургічно. Займається лікуванням захворювань волосистої частини голови, а також захворювань, що передаються статевим шляхом
SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Деміївська
Консультація трихолога 500 грн; Консультація трихолога с трихоскопіею 750 грн Консультація трихолога (повторно) 350 грн; Консультація дерматолога кан.мед наук 700 грн. Приймає в неділю (10: 00-17: 00)
пр-т. Голосеевский, 30Бна карті
Голосіївськийм. Голосіївська
Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Позняки
Консультація трихолога 500 грн; Консультація трихолога с трихоскопіею 750 грн Консультація трихолога (повторно) 350 грн; Консультація дерматолога кан.мед наук 700 грн. Приймає у суботу (15: 00-21:00) та неділю (10: 00-17:00)
ул. Срибнокильская, 1на карті
Медичний центр SENSAVI («СЕНСАВІ») на м. Осокорки
ул. Е. Чавдар 13на карті
Дарницькийм. Осокорки
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Виступає на науково-практичних конференціях, зборах асоціації, клінічних конференціях

Освіта

• Буковинський державний медичний університет, «Лікувальна справа», Чернівці (2003)
  • Інтернатура за фахом дерматовенерологія, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2004)
  • Спеціалізація «Онкологія», Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Київ (2018)

Участь в асоціаціях

• Мезотерапія шкіри голови
  • Видалення гемангіоми лазером
  • Плазмоліфтинг обличчя
  • Мезотерапія
  • Видалення атероми, ліпоми і гігроми лазером
  • Видалення атероми, ліпоми і гігроми радіохвильовим методом
  • Видалення бородавок рідким азотом
  • Видалення новоутворень
  • Видалення родимок лазером
  • Видалення папілом радіохвильовим методом
  • Видалення бородавок лазером
  • Видалення шрамів і рубців лазером
  • Видалення бородавки радіохвильовим методом
  • Аналіз на демодекоз
  • Аналіз на грибок нігтів
  • Хірургічне видалення родимок
  • Видалення папілом в інтимній зоні
  • Трихоскопія
  • Лазерна косметологія
  • Біопсія шкіри

Перевірені відгуки про лікаря

87 Відгуки
Наталья 22 Липень 2021
Я дуже задоволена. Лікар сподобався. Висококваліфікована. І людяна, і зацікавлена. І в загалі комфортно мені було. Щонайвищий рівень.
Наталия 06 Червень 2021
Доктор внимательная, хорошо все объяснила.
Роза 24 Квітень 2021
Она очень большой профессионал. Я обратилась к ней не только с проблемой волос, но также у меня есть  заболевание определённое. Она проконсультировала меня и проследила, чтобы все назначенные препараты были совместимы с теми, препаратами, которые я принимала ранее. Она мне назначила определённые лекарства и через месяц  у меня повторный визит.
Ольга 17 Січень 2021
Лікар дуже сподобався. Все дуже професійно.
Тетяна 19 Грудень 2020
Врач мне не понравилась. Второй раз я бы точно к ней не пошла и не пойду. На один мой вопрос не ответила и даже сказала что не знает что, то у меня. Не рекомендую.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ