Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Бризицька Оксана Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Бризицька Оксана Миколаївна

Бризицька Оксана Миколаївна - кандидат медичних наук. Проводить лікування всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видалення новоутворень лазером, а також радіохвилею і хірургічно. Займається лікуванням захворювань волосистої частини голови, а також захворювань, що передаються статевим шляхом

Перевірені відгуки про лікаря 177 відгуків

Наталія 20 Квітень 2024
Лікар чітко все пояснила, консультація тривала не довго, але все пройшло добре. На мій погляд, лікар достатньо кваліфікований
Наталія 06 Квітень 2024
Візит пройшов прекрасно та чудово. Дуже все сподобалося, все гарно було гарно.
Діана 03 Квітень 2024
Лікарка, консультація та прийом в цілому виправдали мої очікування в плані отримання потрібної інформації щодо вирішення моїх проблем, дякую, я задоволена.
Дмитро 17 Березень 2024
Оцінюю на максимально високу оцінку, все сподобалося, гарні рекомендації, дякую.
Валерія 10 Березень 2024
Сподобався візит, все було добре.
Олена 09 Березень 2024
Усе було оперативно, питання, консультацію, рекомендації, я отримала від лікаря.
Людмила 05 Березень 2024
В повній мірі задоволена консультацією лікарки, рекомендації доречні, звертатимуся, в разі такої потреби.
Анна 02 Березень 2024
Сподобався візит.Все добре пройшло. Лікар провів потрібну діагностику, надав професійну  консультацію. Виписав ліки, щоб ми могли боротися з нашою проблемою.
Артем 25 Лютий 2024
Все добре пройшло, мені все сподобалося.
Роман 25 Лютий 2024
Візит добре пройшов. Все було нормально.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right