Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Бризицька Оксана Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Бризицька Оксана Миколаївна

Консультація від900 грн
Бризицька Оксана Миколаївна - кандидат медичних наук. Проводить лікування всіх видів дерматозів, шкірних патологій будь-якого типу, видалення новоутворень лазером, а також радіохвилею і хірургічно. Займається лікуванням захворювань волосистої частини голови, а також захворювань, що передаються статевим шляхом
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 186 відгуків

Надія 17 Липень 2024
Сподобалось, що лікарка сказала що зробити, визначила причину, чому випадає волосся, ну, все що мені було потрібно дізнатись, я дізналась, залишилась цілком задоволеною
Сергій 13 Липень 2024
Все задовольнило. З лікарем приємно поспілкувалися, лікар почула проблему, уважно вислухала і дала поради, прийом сподобався
Ярина 07 Липень 2024
Дуже гарна лікарка, чудовий фахівець, докладно усе розповідає. Консультацією залишилась задоволеною.
Владислав 30 Червень 2024
Анна 19 Червень 2024
Усе відбулось добре.
Валентина 16 Червень 2024
Задоволені прийомом, немає зауважень, позитивні враження, дякую.
Валерія 08 Червень 2024
Дуже все сподобалося на цьому візиті. Все було дуже добре.
Юлія 11 Травень 2024
Прекрасно пройшов візит, лікар чудовий спеціаліст. Було дуже комфортно на візиті, всім повністю залишилися задоволені й роботою лікаря і сами відношенням до пацієнтів.
Ігор 11 Травень 2024
Візит пройшов гарно. Все було добре, лікар класний спеціаліст.
Наталія 20 Квітень 2024
Лікар чітко все пояснила, консультація тривала не довго, але все пройшло добре. На мій погляд, лікар достатньо кваліфікований
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right