Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Бризицкая Оксана Николаевна на Doc.ua
Консультация от1000 грн
Бризицкая Оксана Николаевна - кандидат медицинских наук. Доктор проводит лечение всех видов дерматозов, кожных патологий любого типа, удаление новообразований лазером, а также радиоволной и хирургически. Занимается лечением заболеваний волосистой части головы, а также заболеваний, передающихся половым путем
Отзыв

Проверенные отзывы о враче 191 отзыв

Марія 14 Сентябрь 2024
Лікар мені сподобався, не можу нічого поганого сказати про цього спеціаліста. Як людина лікар дуже хороша, підтримала мене, надала всі необхідні рекомендації. Добре порадила що потрібно робити далі, все  чітко розказала та пояснила. В цілому лікар дуже хороший спеціаліст. Рекомендую усім цього лікаря.
14 Сентябрь 2024
Оксана 11 Сентябрь 2024
Прийом пройшов нормально, все добре, дякую.
Ігор 08 Сентябрь 2024
Було чітко сформульована моя проблема, чітко прописаний хід мого лікування та надані рекомендації.
Оксана 14 Август 2024
Лікаря шукала в інтернеті, шукала лікаря універсального (для дорослого і для дитини). Йшла в клініку цілеспрямовано саме до цього лікаря.  Лікар має декілька спеціальностей, дерматолог і трихолог. Я дуже задоволена лікарем, все було чудово, лікар гарно пояснила причину, пояснила як лікувати проблему. Лікар дуже компетентний, зауважень немає
Надія 17 Июль 2024
Сподобалось, що лікарка сказала що зробити, визначила причину, чому випадає волосся, ну, все що мені було потрібно дізнатись, я дізналась, залишилась цілком задоволеною
Сергій 13 Июль 2024
Все задовольнило. З лікарем приємно поспілкувалися, лікар почула проблему, уважно вислухала і дала поради, прийом сподобався
Ярина 07 Июль 2024
Дуже гарна лікарка, чудовий фахівець, докладно усе розповідає. Консультацією залишилась задоволеною.
Владислав 30 Июнь 2024
Анна 19 Июнь 2024