Лікар Гепатолог, Інфекціоніст Пронюк Христина Омелянівна на Doc.ua

Відгуки про Пронюк Христина Омелянівна

Консультація від500 грн
Христина Омелянівна - досвідчений фахівець, який стажувався в зарубіжних клініках. Займається виявленням і терапією інфекційних захворювань і хвороб печінки. Доктор розробляє схему лікування для пацієнтів з гострими респіраторними вірусними, бактеріальними захворюваннями, а також з хронічним гепатитом.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 614 відгуків

Валентина 01 Вересень 2024
Від онлайн консультації отримала бажане.
Наталія 20 Серпень 2024
Лікар оперативно відповіла на питання, вивчила весь опис, все взяла до уваги, докладно розписала та розказала що потрібно робити. Я задоволена результатом консультації
Сергій 24 Липень 2024
Все було добре, дякую.
Людмила 23 Липень 2024
Дуже гарно, докладно все пояснила, мене усе влаштовує.
Євгенія 22 Липень 2024
Лікар все розказала по проблемі, пояснила ймовірні причини, призначила додаткові аналізи, щоб перевірити для точності. Я дуже задоволена що лікар не поверхнево підійшла до проблеми, онлайн консультація сподобалася
Наталія 04 Липень 2024
Все, що я хотіла від онлайн консультації, я отримала. Лікар відповіла на всі питання, проконсультувала, рекомендації надала, я задоволена консультацією
Вікторія 30 Травень 2024
 Мене все повністю влаштувало. Консультація пройшла чудово, вирішили з лікарем усі наші питання. Все було добре. Дякую.
Надія 30 Травень 2024
Лікарка пояснила все чітко, все по суті, без зайвої інформації, надала рекомендації, заспокоїла, я дуже вдячна.
Олеся 23 Травень 2024
Гарні враження, онлайн консультація пройшла добре, лікар відповіла на всі запитання
Олена 06 Травень 2024
Сподобався цей спеціаліст. Все пройшло комфортно та зрозуміло. Я залишилася задоволена роботою лікаря.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right