Лікар Гепатолог, Паразитолог, Гастроентеролог Ахундов Валід Джалалович на Doc.ua

Відгуки про лікаря Ахундов Валід Джалалович

Лікар вищої категорії
25 років досвіду
Дорослі
Валід Джалаловіч - лікар гастроентеролог вищої категорії, паразитолог, гепатолог. Спеціалізується на лікуванні широкого спектру захворювань шлунково-кишкового тракту. Займається лікуванням захворювань печінки, гастродуаденіта, холангіту, гельмінтозів та ін.
Печерськ медікал студіо
бул. Леси Украинки, 23 Ана карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі
Звернетесь ви знову до лікаря?
Так Ні
Як Ви оцінюєте консультацію?
Перевірені відгуки про лікаря
120 Відгуки
Катерина 12 Серпень 2021
Лікар дуже компетентний! Прийом сподобався
Игорь 08 Липень 2021
Дуже досвідчений, гарний фахівець. Рекомендую
Марина 02 Липень 2021
Хорошо разобрался в моей проблеме.  Остались очень хорошие впечатления после визита
Сангаджієва Аделіна Михайлівна 14 Червень 2021
Очень информативный прием, индивидуальный подход к пациенту. Рассматривает несколько вариантов развития болезни, исследует проблему. Профессионализм врача очевиден.
В'ячеслав 27 Травень 2021
Хороший доктор , отвечает на все вопросы. Остался доволен.
Тетяна 09 Квітень 2021
Дуже хороший лікар! Дякую лікарю
Александра 12 Лютий 2021
Хороший специалист, все достаточно подробно описал. Он ответил на все мои вопроси, на все что интересовало.
Инна 29 Жовтень 2020
Доктор очень открытый человек, много очень полезного рассказывает. Доктор приятный, отзывчивый. Наблюдаюсь у доктора.
Ярославна 06 Жовтень 2020
Доктор очень квалифицированный. Таких специалистов как он очень мало, он занимается не только как Гастроэнтеролог и Гепатолог, он очень сильный паразитолог которые остались одни единицы. Комплексный у его подход к пациентам. Мне очень повезло что я именно к нему попала на прием.
Афган 25 Червень 2020
Доктор вежливый внимательный, выслушал жалобы. Все объяснил, показал.
chevron_left 1 2 3
Показати ще 10 Відгукиautorenew

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ