Лікар Гепатолог, Хірург Уваров Вадим Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Уваров Вадим Юрійович

Вадим Юрійович є кваліфікованим фахівцем в області операбельних втручань на підшлунковій залозі, печінці та жовчовивідних шляхах, досвідченим лікарем-гепатологом, експертом з еферентної терапії. У напрацюваннях Вадима Юрійовича безліч опублікованих наукових статей, патентів.

Перевірені відгуки про лікаря 129 відгуків

Любов 08 Квітень 2024
Хороший, ввічливий лікар, добре прийняв, допоміг лягти у стаціонар. усе пройшло нормально, залишилась задоволеною.
Вячеслав 20 Лютий 2024
Нормальний лікар, який дійсно розбирається у своїй справі, й ціна до нього нормальна.
Володимир 16 Лютий 2024
В цілому прийом пройшов нормально, лікар компетентний, дякую.
Олександр 14 Лютий 2024
. Лікар доброзичливий, гарний, приємний. Відповів на всі мої запитання, гарно все пояснив, чітко розказав. Я почув усе що мені потрібно було почути від лікаря.
Направлено до клініки
Віталій 05 Лютий 2024
Лікар відправив мене на УЗД в лікарні. Там я просидів сорок хвилин і чекав УЗД. Лікар УЗД спеціаліст мені зовсім не сподобався. Потім знову чекав на прийом у лікаря, у нього була черга. Сам прийом пройшов швидко, лікар щось записав і розказав. Не можу оцінити професійність лікаря, ставлення і обслуговування як клієнта не сподобалося. Вартість консультації невелика, але обслуговування має бути іншим
Віктор 30 Січень 2024
Все нормально пройшло. Ніяких зауважень немає.
Дмитро 24 Січень 2024
Все добре пройшло.
Анжеліка 21 Грудень 2023
Можу оцініти роботу лікаря на найвищий бал, задоволена консультацією, дякую.
Направлено до клініки
Олександр 01 Грудень 2023
Лікар не побачив в мене гепатит, у мене був висновок УЗД з підозрою на хронічний гепатит та збільшення печінки. Лікар подивився і сказав що все нормально, ніякого гепатиту в мене нема. Лікар сказав, щоб я не вигадував собі хвороби, а позаймався печінкою. Я звернувся до іншого лікаря, здав аналізи і мені дійсно підтвердили гепатит. Я не знаю як лікар працює і за що я заплатив гроші.
Марія 13 Листопад 2023
Все сподобалось на прийомі у лікаря. Лікар компетентний, зробив все оперативно, має хороші  знання.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right