Розклад на:
Врач: Суховерко Ірина Петрівна. Онлайн запись к врачу на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Суховерко Ірина Петрівна

Терапевт, УЗД-фахівець

157 відгуків 8 лет опыта
  • років досвіду, 8
  • Виклик додому,

Кваліфікований сімейний лікар, в професійні інтереси якого входить: діагностика та лікування пацієнтів із захворюваннями, що мають різну етіологію (патології системи дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи). Також Ірина Петрівна проводить консультації з приводу профілактики захворювань і їх ускладнень ще

Сіті Клініка на просп. Науки

«Сіті Клініка+»

вул. Менделеєва, 10 б. На карті

Печерський , м.Деміївська, м.Дружби Народів, м.Либідська

Розклад на:

Лікар працює за попереднім записом
Залиште заявку на бажаний час

Рейтинг лікаря

Рейтинг лікаря розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Освіта

• Харківський національний медичний університет, «Лікувальна справа» (2012)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, інтернатура (2014)
  • Київська військово-медична академія, спеціалізація «УЗД-діагностика» (2017)

Курси

• Конференція «Сучасні досягнення в області профілактики і лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту» (2016)
  • Конференція «Актуальні питання лікування хронічного болю» (2016)
  • Конференція «Сучасний підхід до лікування дискінезії жовчовивідних шляхів» (2016)
  • Тренінг «Стрес. Тривога. Психоемоційне здоров'я» (2017)
  • Тренінг програма «Мистецтво Лікування післядипломний курс професійного вдосконалення» (2018)
  • Курси: «Ехокардіографія» (2019)
  • Конференція: «Сучасні міжнародні консенсуси і вітчизняний клінічний протокол діагностики та лікування хворих на виразковий коліт» (2020)
  • Конференція: «Актуальні проблеми колопроктології. Передпухлинні захворювання товстої кишки і колоректальний рак» (2021)
  • Конференція «Артеріальні тромбози в умовах пандемії COVID-19. Протоколи і практика» (2021)

Процедури, що виконує лікар

• Діагностика та лікування хворих терапевтичного, алергологічного, гастроентерологічного, кардіологічного, пульмонологічного, неврологічного, нефрологічного (урологічного частково), гематологічного та ревматологічного профілю
  • Спостереження вагітних, лікування вагітних з екстрагенітальною патологією, жінок у період лактації
  • Реєстрація та розшифровка ЕКГ
  • УЗД: шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, щитовидної і паращитовидних залоз, наднирників, молочних залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин

Лікування захворювань

• Анемія
  • Артеріальна гіпертензія
  • Артроз (Остеоартроз)
  • Бронхіт
  • Вегетосудинна дистонія
  • Вітрянка (Вітряна віспа)
  • Гастрит
  • Гастродуоденіт
  • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)
  • Герпес

Лікар компетентна, все мені чітко розповіла і показала при УЗД. Мені було все зрозуміло. Це був мій перший візит до лікаря, робота з лікарем триває.

Марія, 03.12.2020

Доктор очень понравилась, адекватно подошла к моей проблеме, все подробно рассмотрела. Я считаю, что доктор приняла все необходимые меры со своей стороны.

Татьяна, 29.10.2020

Я звернулась з проблемою до лікаря. Я не можу їсти та пити, не прописавши мені уколи, а тільки таблетки які я не можу ковтати. Вана мені не чим не змогла допомогти.

Ирина, 20.10.2020

Лікар мені дуже сподобався. Вона дуже лояльно до мене віднеслась. Все розповіла що мене цікавило. Надала рекомендації. Надалі будем співпрацювати з цим лікарем.

Юлия, 27.08.2020

Прийом пройшов комфортно. Лікарка дуже уважна, вислухала скарги, не випустила жодної проблеми, задавала зустрічні питання і призначила початкове лікування з подальшим дообстеженням. Сподобалося що лікар сама робить ЕКГ, УЗД і одразу коментує. Рекомендую лікаря як компетентного спеціаліста.

Ольга, 19.08.2020
Дивитися всі відгуки
Лікарі поблизу

Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук.

Шевченківський, Шевченківський

УЗД-фахівець

Голосіївський, Дарницький

Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук.

УЗД-фахівець

Печерський, Солом'янський

Шевченківський

Лікар вищої категорії. Доктор медичних наук.

Шевченківський