Лікар Терапевт, УЗД-фахівець, Гастроентеролог Суховерко Ірина Петрівна на Doc.ua

Суховерко Ірина Петрівна

Лікар першої категорії
8 років досвіду
Дорослі
Кваліфікований сімейний лікар, в професійні інтереси якого входить: діагностика та лікування пацієнтів із захворюваннями, що мають різну етіологію (патології системи дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи). Також Ірина Петрівна проводить консультації з приводу профілактики захворювань і їх ускладнень
Сіті Клініка на просп. Науки
«Сіті Клініка+»
ул. Менделеева, 10 бна карті
Печерськийм. Деміївська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 09 Грудень Пт 10 Грудень Сб 11 Грудень keyboard_arrow_right
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Харківський національний медичний університет, «Лікувальна справа» (2012)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, інтернатура (2014)
  • Київська військово-медична академія, спеціалізація «УЗД-діагностика» (2017)

Курси

• Конференція «Сучасні досягнення в області профілактики і лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту» (2016)
  • Конференція «Актуальні питання лікування хронічного болю» (2016)
  • Конференція «Сучасний підхід до лікування дискінезії жовчовивідних шляхів» (2016)
  • Тренінг «Стрес. Тривога. Психоемоційне здоров'я» (2017)
  • Тренінг програма «Мистецтво Лікування післядипломний курс професійного вдосконалення» (2018)
  • Курси: «Ехокардіографія» (2019)
  • Конференція: «Сучасні міжнародні консенсуси і вітчизняний клінічний протокол діагностики та лікування хворих на виразковий коліт» (2020)
  • Конференція: «Актуальні проблеми колопроктології. Передпухлинні захворювання товстої кишки і колоректальний рак» (2021)
  • Конференція «Артеріальні тромбози в умовах пандемії COVID-19. Протоколи і практика» (2021)

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування хворих терапевтичного, алергологічного, гастроентерологічного, кардіологічного, пульмонологічного, неврологічного, нефрологічного (урологічного частково), гематологічного та ревматологічного профілю
  • Спостереження вагітних, лікування вагітних з екстрагенітальною патологією, жінок у період лактації
  • Реєстрація та розшифровка ЕКГ
  • УЗД: шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, щитовидної і паращитовидних залоз, наднирників, молочних залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин

Перевірені відгуки про лікаря

159 Відгуки
Людмила 30 Листопад 2021
Ирина Петровна умница! Она очень понравилась за её внимание и понимание, и хорошие рекомендации. Я довольна.
Леонид 31 Жовтень 2021
Очень довольна работой доктора, профессиональные советы, все отлично
Ольга 29 Липень 2021
Доктор качественно выполнила свою работу. Была внимательна, все подробно объясняла. В целом очень довольна.
Марія 03 Грудень 2020
Лікар компетентна, все мені чітко розповіла і показала при УЗД. Мені було все зрозуміло. Це був мій перший візит до лікаря, робота з лікарем триває.
Татьяна 29 Жовтень 2020
Доктор очень понравилась, адекватно подошла к моей проблеме, все подробно рассмотрела. Я считаю, что доктор приняла все необходимые меры со своей стороны.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ