Суховерко Ірина Петрівна

Суховерко Ірина Петрівна

Лікар першої категорії
8 років досвіду
Дорослі
Кваліфікований сімейний лікар, в професійні інтереси якого входить: діагностика та лікування пацієнтів із захворюваннями, що мають різну етіологію (патології системи дихальних шляхів, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи). Також Ірина Петрівна проводить консультації з приводу профілактики захворювань і їх ускладнень
Сіті Клініка на просп. Науки
«Сіті Клініка+»
ул. Менделеева, 10 бна карті
Печерськийм. Деміївська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 30 Липень Сб 31 Липень Нд 01 Серпень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Харківський національний медичний університет, «Лікувальна справа» (2012)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти, інтернатура (2014)
  • Київська військово-медична академія, спеціалізація «УЗД-діагностика» (2017)

Курси

• Конференція «Сучасні досягнення в області профілактики і лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту» (2016)
  • Конференція «Актуальні питання лікування хронічного болю» (2016)
  • Конференція «Сучасний підхід до лікування дискінезії жовчовивідних шляхів» (2016)
  • Тренінг «Стрес. Тривога. Психоемоційне здоров'я» (2017)
  • Тренінг програма «Мистецтво Лікування післядипломний курс професійного вдосконалення» (2018)
  • Курси: «Ехокардіографія» (2019)
  • Конференція: «Сучасні міжнародні консенсуси і вітчизняний клінічний протокол діагностики та лікування хворих на виразковий коліт» (2020)
  • Конференція: «Актуальні проблеми колопроктології. Передпухлинні захворювання товстої кишки і колоректальний рак» (2021)
  • Конференція «Артеріальні тромбози в умовах пандемії COVID-19. Протоколи і практика» (2021)

Лікування захворювань

• Ішемічна хвороба серця
  • Артроз (Остеоартроз)
  • Подагра
  • Герпес
  • Вітрянка (Вітряна віспа)
  • Краснуха
  • Кір
  • Сечокам'яна хвороба
  • Пієлонефрит
  • Цистит
  • Риніт (нежить) – види, симптоми захворювання і способи лікування
  • Трахеїт
  • Ларінгофарінгіт
  • Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)
  • Гастродуоденіт
  • Синдром роздратованого кишечника
  • Артеріальна гіпертензія
  • Анемія

Виконувані процедури

• Діагностика та лікування хворих терапевтичного, алергологічного, гастроентерологічного, кардіологічного, пульмонологічного, неврологічного, нефрологічного (урологічного частково), гематологічного та ревматологічного профілю
  • Спостереження вагітних, лікування вагітних з екстрагенітальною патологією, жінок у період лактації
  • Реєстрація та розшифровка ЕКГ
  • УЗД: шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи, щитовидної і паращитовидних залоз, наднирників, молочних залоз, лімфатичних вузлів, м'яких тканин

Перевірені відгуки про лікаря

158 Відгуки
Марія 03 Грудень 2020
Лікар компетентна, все мені чітко розповіла і показала при УЗД. Мені було все зрозуміло. Це був мій перший візит до лікаря, робота з лікарем триває.
Татьяна 29 Жовтень 2020
Доктор очень понравилась, адекватно подошла к моей проблеме, все подробно рассмотрела. Я считаю, что доктор приняла все необходимые меры со своей стороны.
Юлия 27 Серпень 2020
Лікар мені дуже сподобався. Вона дуже лояльно до мене віднеслась. Все розповіла що мене цікавило. Надала рекомендації. Надалі будем співпрацювати з цим лікарем.
Ольга 19 Серпень 2020
Прийом пройшов комфортно. Лікарка дуже уважна, вислухала скарги, не випустила жодної проблеми, задавала зустрічні питання і призначила початкове лікування з подальшим дообстеженням. Сподобалося що лікар сама робить ЕКГ, УЗД і одразу коментує. Рекомендую лікаря як компетентного спеціаліста.
Олександр 10 Серпень 2020
Лікар великий професіонал. Мені сподобалось відношення лікаря. Лікар дуже уважна, чуйна людина. Лікар на своєму місці й це видно відразу.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ