Лікар Гінеколог, Акушер-гінеколог Лось Євгенія Миколаївна на Doc.ua

Лось Євгенія Миколаївна

Лікар першої категорії
16 років досвіду
Дорослі
Євгенія Миколаївна - акушер-гінеколог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, захворювань, які передаються статевим шляхом. Проводить корекцію гормонального фону, займається лікуванням безпліддя і веденням вагітності
Елласес
Проспект Пушкина, 11, офис 79на карті
Кіровський (Центральний)
Оксфорд Медікал Дніпро
ул. Глинки, 7на карті
Бабушкінський (Шевченківський)
Центр сімейного здоров'я та реабілітації «Геліос»
ул. Ломаная, 17на карті
Соборний (Жовтневий)
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Дніпропетровська медична академія, медичний факультет (2001)

Курси

• Школа-семінар «Вагітність високого ризику», Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальних маткових кровотеч». Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки», Київ (2016)
  • Семінар «Здоров'я жінки в 21 столітті». Київ-Дніпро (2016)
  • Семінар «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2017)
  • Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікаря», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Захворювання молочних залоз: від виявлення до лікування». Київ (2017)
  • Науково-практична конференція «Еволюційна гінекологія. Критично мислити. Чесно дискутувати», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Репродуктивне здоров'я 40+». Київ (2017)
  • Школа-семінар «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді», Київ (2018)
  • ТУ «Ендокрина гінекологія» ХМАПО (2018)
  • Міжнародний майстер-клас по кольпоскопії. «Актуальні проблеми і контраверсії менеджменту передраку шийки матки». Київ (2018)
  • Міжнародний форум «Сучасні питання акушерства та гінекології», Київ (2018)
  • Тренінг «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Дніпро (2018)
  • Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія — міждисциплінарний підхід», Київ (2018)
  • Науково-практична конференція «Молочна залоза як міждисциплінарна проблема». Київ (2019)
  • Тренінг-практикум по кольпоскопії «Патологія шийки матки, неоплазія». Дніпро (2018)
  • Тренінг «LSIL в результаті скринінгового дослідження, кого і коли лікувати?», Дніпро (2019)
  • ПАЦ «Акушерство та гінекологія» ХМАПО (2019)

Участь в асоціаціях

• Українська асоціація кольпоскопії і цервікальної патології

Виконувані процедури

• Консультація акушера-гінеколога
  • Діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи
  • Ведення вагітності

Перевірені відгуки про лікаря

52 Відгуки
Ирина 31 Липень 2021
Очень приветливая, контактная доктор. Все четко и понятно рассказала и объяснила. Записалась на повторный прием, доктора рекомендую другим пациентам
Антонина 28 Травень 2021
Лікар компетентна. Все пояснила, розказала. Виконала усе дуже професійно. Візитом задоволена.
Мария 05 Грудень 2020
Очень компетентный доктор. Доктор все объяснила, ответила на все вопросы. Прием в полной мере устроил.
Анжелика 12 Листопад 2020
Доктор безупречный, обязательно приду еще к ней на визит.
Лариса 13 Жовтень 2020
Очень приятная женщина, грамотный специалист, провела тщательный осмотр, назначила лечение. Спасибо!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Дніпро