Дніпро
Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Лось Євгенія Миколаївна на Doc.ua

Лось Євгенія Миколаївна

Консультація від400 грн
Євгенія Миколаївна - акушер-гінеколог першої категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органів малого тазу, захворювань, які передаються статевим шляхом. Проводить корекцію гормонального фону, займається лікуванням безпліддя і веденням вагітності
Відгук
Освіта
  • Дніпропетровська медична академія, медичний факультет (2001)
Курси
  • Школа-семінар «Вагітність високого ризику», Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки. Сучасний підхід до менеджменту аномальних маткових кровотеч». Київ (2015)
  • Школа акушерів-гінекологів «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки», Київ (2016)
  • Семінар «Здоров'я жінки в 21 столітті». Київ-Дніпро (2016)
  • Семінар «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги», Київ (2017)
  • Міжнародний конгрес «Репродуктивне здоров'я: мультидисциплінарний підхід в безперервному професійному розвитку лікаря», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Захворювання молочних залоз: від виявлення до лікування». Київ (2017)
  • Науково-практична конференція «Еволюційна гінекологія. Критично мислити. Чесно дискутувати», Київ (2017)
  • Науково-практична школа-семінар. «Репродуктивне здоров'я 40+». Київ (2017)
  • Школа-семінар «Профілактика, лікування та реабілітація порушень репродуктивного здоров'я молоді», Київ (2018)
  • ТУ «Ендокрина гінекологія» ХМАПО (2018)
  • Міжнародний майстер-клас по кольпоскопії. «Актуальні проблеми і контраверсії менеджменту передраку шийки матки». Київ (2018)
  • Міжнародний форум «Сучасні питання акушерства та гінекології», Київ (2018)
  • Тренінг «Кольпоскопія в діагностиці норми і патології шийки матки», Дніпро (2018)
  • Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія — міждисциплінарний підхід», Київ (2018)
  • Науково-практична конференція «Молочна залоза як міждисциплінарна проблема». Київ (2019)
  • Тренінг-практикум по кольпоскопії «Патологія шийки матки, неоплазія». Дніпро (2018)
  • Тренінг «LSIL в результаті скринінгового дослідження, кого і коли лікувати?», Дніпро (2019)
  • ПАЦ «Акушерство та гінекологія» ХМАПО (2019)
Участь в асоціаціях
  • Українська асоціація кольпоскопії і цервікальної патології
Послуги
  • Консультація акушера-гінеколога
  • Діагностика і лікування захворювань жіночої репродуктивної системи
  • Ведення вагітності

Всі лікарі Дніпро