Медичний центр «Відновлення»

Діагностичний центр «Відновлення» надає своїм пацієнтам високий рівень медичної допомоги. У медцентрі вам зможуть зробити такі дослідження, як: денситометрія, УЗД-діагностика, доплерографія судин, електрокардіографія, біопсія ще

• Нд: вихідний

вул. Любарська, 4. На карті

Королевський

Медичний центр «Відновлення» надає можливість пацієнтам пройти профілактичні процедури і вилікувати проблеми, пов'язані з больовими відчуттями у спині і суглобах. У медичному закладі фахівці проведуть вам комплексні дослідження, профілактичні процедури і допоможуть швидше повернуться до колишнього життя за допомогою ефективного лікування

У діагностичному центрі «Відновлення» надають можливість обстежитися на сучасній апаратурі зарубіжного виробництва, яка відразу ж дозволить встановити точний діагноз пацієнта.

У медичному центрі «Відновлення» вам зможуть провести такі діагностичні процедури, як:

• УЗД-діагностика;
  • денситометрія;
  • біопсія;
  • доплерографія судин;
  • електрокардіографія.

Усі дослідження проводять досвідчені фахівці з багаторічним стажем роботи. Також, вони постійно підвищують свої навички кваліфікації для того, щоб надати пацієнтам високий рівень медичної допомоги.

Важливою перевагою є цінова політика на дослідження у клініці. Співробітники клініки піклуються про своїх пацієнтів, тому встановили адекватні ціни на усі обстеження.

Мені все сподобалося, я, як медпрацівник, розбираюся в цьому, тому можу оцінити на пятірку. Дякую.

Ельвіра, 09.04.2024

Мені дуже подобається клініка, зверталася вже не перший раз. Подобається обслуговування і відношення лікарів

Наталя, 01.04.2024

Все супер було.Сподобалось у клініці, чудово все пройшло. Довго не чекав, черг ніяких не було, все чітко пояснили, все  розказали. Все добре, все нормально.

Віктор, 29.02.2024

Нормальне ставлення лікаря УЗД та персоналу.

Ілля, 23.02.2024

Візитом залишилась дуже задоволеною, бо лікар, що проводив УЗД, заспокоїв мене, що проблем із нирками не маю, але потрібно перевірити хребет. Як на мою думку, лікар гідний.

Лариса, 15.02.2024

ул. Леха Качинского, 4. На карті