Євромед

• Паркінг,

У медичному центрі «Евромед» проводять такі діагностичні дослідження, як: електрокардіографія; електроенцефалографія. Діагностику серцево-судинної системи лікарі роблять на 24-х канальному апараті нового покоління - BRAINTEST DX-SYSTEMS ще

• Сб: вихідний
  • Нд: вихідний

вул. Архітектора Артинова, 38. На карті

Центральний

У медичному центрі «Евромед» Вінниця надають не тільки психологічну допомогу, а й проводять діагностичні дослідження всього спектра психічних розладів для маленьких і дорослих пацієнтів.

Апаратура

Для діагностики використовують сертифіковане обладнання нового покоління, яке швидко і якісно діагностує патологічні зміни в організмі людини. Для цього використовують 24-х канальний апарат нового покоління - BRAINTEST DX-SYSTEMS.

Послуги

У центрі «Евромед» проводять такі дослідження, як:

• електрокардіографія;
  • електроенцефалографія.

Комфортно було у клініці, все пройшло нормально. Все дуже сподобалося, цивілізовано, культурно було. Підхід зі сторони персоналу до пацієнтів дуже теж сподобався.

Софія, 04.04.2024

Обслуговування в клініці мені дуже сподобалось

Елизавета, 11.11.2022

ул. Киевская, 5. На карті