Центр-В на вул. Космонавтів

В лікувально-діагностичному «Центрі-В» можна пройти УЗД всіх органів і систем, ендоскопічні дослідження, електроенцефалографію, реоенцефалографію тощо. Клініка надає можливість пройти лабораторні аналізи. Всі дослідження проводяться на місці фахівцями центру ще

вул. Космонавтів 53. На карті

Замостянський

«Центрі-В» пропонує інструментальну і лабораторну діагностику. Інструментальні дослідження проводять отоларингологи, гастроентерологи, ендокринологи. Є можливість пройти практично будь-який вид ультразвукової діагностики.

У лабораторії центру медики проводять гормональну, онкологічну, ендокринну, пренатальну діагностики а також дослідження функцій окремих органів, біохімію та ін.

УЗД і інструментальна діагностика в «Центрі-в»

Переваги проходження УЗД в центрі

• Кольоровий доплер дає якісне зображення
  • використовуются УЗД-апарат ALPINION E-CUBE 7 вищого рівня якості
  • Проводиться своєчасне оновлення датчиків
  • Фахівці центру швидко і точно розшифрують показники УЗД

Крім УЗД В «Центрі-В» проводять такі інструментальні дослідження:

• ендоскопічна відеоларингоскоп
  • загальний аналіз крові
  • визначення рухливості гортані
  • ларингоскопічна дослідження гортані
  • дослідження тонусу голосових зв'язок
  • визначення тривалості фонації
  • обстеження щитовидки
  • РЕГ
  • ЕЕГ

Дуже приємний персонал на ресепшен, дуже доступно і чітко все пояснюють як і куди пройти. Дуже уважні до пацієнтів. В клініці було вологе прибирання, пацієнта на милицях попередили що мокра підлога, акцентували що потрібно бути обережним, пацієнта провели, це дуже сподобалося. Хочу зазначити роботу УЗД спеціаліста, яка робила нам УЗД мʼяких тканин. Робота лікаря дуже чітка, лікар дуже чемна, вихована, гарно спілкується. Лікар дуже гарно все пояснила по діагностиці, все було зрозуміло і без медичних термінів, дала рекомендації що потрібно робити та на що потрібно звернути увагу. Робота лікаря відмінна, ми дуже задоволені

Андрій, 22.07.2024

Попався дуже професійний УЗД фахівець, залишились задоволеними.

Ірина, 17.07.2024

Нам клініка дуже сподобалася. Все було досить добре та якісно.

Володимир, 17.07.2024

В клініці дуже ввічливі спеціалісти. Гарна консультація, дуже комфортно була надана послуга, на час, який я була записана, лікар мене очікував. В клініку буду приходити ще не раз, я дуже задоволена клінікою

Аліна, 15.07.2024

Все мене влаштувало, відвідуванням клініки задоволена, дякую.

Тетяна, 03.07.2024

вул. Пирогова, 3а.