Оксфорд Медікал на Руській

• Оплата карткою,

Медичний центр Оксфорд Медікал по вул. Руська в м. Тернопіль надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг для дорослих та дітей. В клініці працюють лікарі з великим досвідом роботи, а сама клініка має найкраще медичне обладнання. У медичному центрі можна здати всі необхідні аналізи і пройти ультразвукову діагностику всіх органів. ще

• Нд: вихідний

вул. Руська, 17. На карті

«Оксфорд Медікал на Руській» входить у найбільшу медичну мережу України з однойменною назвою і надає комплексні лікувальні та діагностичні послуги для дорослих і дітей.  Тут є всі умови для реалізації медичних послуг найвищої якості.  Лікарі клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, тим самим покращуючи якість своїх послуг.

«Оксфорд Медікал на Руській» надає послуги за такими напрямками:

• лабораторна діагностика
  • ультразвукова діагностика
  • хірургія
  • кардіологія

Досвідчені фахівці ультразвукової діагностики на високотехнологічному обладнанні клініки проводять всі необхідні дослідження максимально точно і в короткі терміни.

Також в клініці можна здати всі необхідні лабораторні аналізи для визначення точного діагнозу або контролю динаміки лікування.

Клініка «Оксфорд Медікал на Руській» має ряд переваг:

• чуйний персонал з великим досвідом профільної роботи;
  • конфіденційність отриманої інформації;
  • комфорт;
  • можливість пройти лабораторну діагностику не покидаючи медичний центр;
  • найкращий лікувальний і діагностичне обладнання;
  • доступні ціни на послуги.

Для постійних і нових клієнтів в клініці регулярно проходять акції на різні медичні послуги. Прийоми ведуться за попереднім записом, що позбавляє Вас від необхідності стояти в чергах.

Дуже хороша клініка, все було супер. Діагностика пройшла прекрасно.

Любов, 11.04.2024

Прийняли вчасно, лікар на УЗД, доступно усе пояснив, недоліків не побачила.

Поліна, 13.12.2023

Прийняли привітно, зробили скоро. Залишились задоволеними.

Орест, 15.11.2023