Нейромед, Центр МРТ діагностики та неврології в Тернополі

• Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр сучасної діагностики «Нейромед» - це всеукраїнська мережа медичних центрів, що працює в різних куточках України. Новий медичний центр «Нейромед» у м. Тернопіль спеціалізується на МРТ, УЗД діагностиці та неврології. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Руська, 5. На карті

Центр «Нейромед» у м. Тернопіль працює задля того, щоб кожен пацієнт отримав найкраще враження від проходження діагностики та лікування. Адже, у Центрі «Нейромед» зібрана потужна команда фахівців у напрямках неврології, радіології та УЗД діагностики, встановлено обладнання останнього покоління та створено високий рівень сервісу до кожного відвідувача.

У Центрі «Нейромед» встановлено абсолютно новий МРТ апарат 2023 року випуску - Siemens Sempra 1,5 Тесла. На даному апараті є можливість обстежити: МРТ головного мозку, МРТ хребта, МРТ суглобів, МРТ внутрішніх органів та багато інших видів діагностики.

Ультразвукова діагностика представлена апаратом General Electric, що дозволяє діагностувати найменші зміни в організмі людини та провести: УЗД судиш шиї та голови, УЗД органів черевної порожнини, УЗД щитоподібної залози, УЗД серця, УЗД суглобів тощо.

Професійна команда лікарів-неврологів надає детальну консультацію для пацієнтів, що мають неврологічні захворювання головного або спинного мозку

Основні направлення в клініці:

• МРТ діагностика
  • УЗД діагностика
  • Неврологія

Обладнання клініки:

Центр «Нейромед» у м. Тернопіль оснащений передовим обладнанням останнього покоління, зокрема:

• МРТ апарат Siemens Sempra, потужністю 1,5 Тесла. Це найновіший МРТ-апарат 2023 року випуску, що дозволяє виявити найменші зміни в організмі людини та виявити патології на ранніх стадіях
  • УЗД апарат General Electriс - це поєднання високої якості та швидкості проходження обстеження. Даний апарат відрізняється чіткою роздільною здатністю, що дозволяє отримати кращі результати від УЗД діагностики

Клініка дуже сподобалася, своїм обслуговуванням, затишком, комфортом, лікарями та медперсоналом. Я повністю залишився задоволений даною клінікою.

Іван, 22.05.2024