Шпиталь Шептицького в Тернополі

• Дитяча кімната,
  • Оплата карткою,

Шпиталь Шептицького – ваша професійна клініка здоров’я та любові! Ми - унікальний медичний заклад, у якому з турботою та любов’ю підходимо до лікування кожного нашого пацієнта: чи то дорослих, чи то діток. Наш медичний заклад був заснований ще у 1903 році видатним українським благодійником митрополитом Андреєм Шептицьким. А сьогодні - Шпиталь це не просто лікарняна установа, а заклад, який надає амбулаторне та стаціонарне лікування, поєднуючи медичну та ментальну підтримку. Це саме той заклад, де Ви відчуватимете увагу та професійність від кожного працівника. ще

• Вс: 9:00-15:00

вул. Б. Хмельницького, 23. На карті

На сьогодні наша клініка у Тернополі надає широкий спектр послуг за такими напрямами:

• сімейна медицина
  • виїзна діагностика
  • вакцинація
  • транспортування лежачих пацієнтів
  • 24/7 невідкладна медична допомога

А також: функціональна діагностика (ЕКГ, ЕХО, холтер), УЗД, лабораторні дослідження, оренда реабілітаційного обладнання.

Тож зустрінемось у професійній клініці здоров’я та любові!

Сподобалось все - гарний сервіс, відношення чудове, дівчатка прийняли як свою рідну. Апаратура сучасна. Все відбулось чудово!

Юлія, 08.04.2024

В клініці тепло, зручно, пішли на зустріч й спустили апарат для УЗД на перший поверх, бо пацієнтка не ходяча.

Марія, 20.02.2024