Медичний центр «Меданта»

МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів. Напрямки клініки: вакцинація, ведення вагітності, лабораторна діагностика, складання програм лікування, ультразвукова діагностика та ін. ще

Києво-Святошинський р-н. с. Софiївська Борщагівка. ЖК «Софія», вул.Боголюбова, 30. На карті

Без району

МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів.

Співробітники медичного центру — досвідчені лікарі, висококваліфіковані професіонали, які мають великий досвід в медичній практиці, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях і семінарах.

МЦ «Меданта» надає широкий спектр медичних послуг:

• вакцинація;

• доступні ціни;
  • індивідуальний підхід;
  • комфортні умови;
  • сучасне обладнання.

Мене зустріли привітно та професійно, візитом задоволений.

Микита, 25.04.2024

Нам все сподобалося, все швидко, лікар УЗД спеціаліст все нам розповів, дав рекомендації що потрібно робити, роботою лікаря ми задоволені. Клініка сподобалася, чиста, гарна

Микола, 05.04.2024

Прийняли вчасно, навіть на декілька хвилин раніше, зробили все максимально швидко, жодних претензій не маю.

Галина, 05.04.2024

Клініка сподобалася.Пройшло все прекрасно.

Тамара, 04.04.2024

Найбільше мені сподобався лікар УЗД спеціаліст, дуже доступно все пояснила, проконсультувала. Лікарем я задоволена на всі сто відсотків. Клініка хороша, персонал хороший, зауважень не було

Карина, 18.03.2024

с. Софиевская Борщаговка, вул. Боголюбова, 26. На карті