Медичний центр «Меданта»

МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів. Напрямки клініки: вакцинація, ведення вагітності, лабораторна діагностика, складання програм лікування, ультразвукова діагностика та ін. ще

Києво-Святошинський р-н. с. Софiївська Борщагівка. ЖК «Софія», вул.Боголюбова, 30. На карті

Без району

МЦ «Меданта» — багатофункціональний медичний центр для всієї родини, що надає широкий спектр якісних медичних послуг і має дозвіл на оформлення лікарняних листів.

Співробітники медичного центру — досвідчені лікарі, висококваліфіковані професіонали, які мають великий досвід в медичній практиці, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних курсах, конференціях і семінарах.

МЦ «Меданта» надає широкий спектр медичних послуг:

• вакцинація;

• доступні ціни;
  • індивідуальний підхід;
  • комфортні умови;
  • сучасне обладнання.

Все сподобалось - лікар, що проводив УЗД, усе добре подивився, пояснив. Візитом задоволені.

Єгор, 14.08.2024

Сподобалось як зі мною спілкувався лікар, що проводив мені УЗД, як уважно зробив огляд, як прискіпливо опитав причину звернення, який діагноз. Усе пройшло нормально.

Світлана, 07.08.2024

Мені сподобався візит, звертатимуся і надалі, дякую.

Ніна, 16.07.2024

Мене все влштувало, проведенням діагностики задоволена, дякую.

Дарина, 03.07.2024

Все було добре, діагностикою задоволена, дякую.

Анна, 27.06.2024

ул. Яблоневая, 26. На карті