Оксфорд Медикал (Oxford Medical) Рівне

«Оксфорд Медікал Рівне» — це сучасний медичний центр, який працює за європейськими стандартами. Клініка надає широкий спектр лікувальних і діагностичних послуг найвищої якості. Перевагами медичного центру «Оксфорд Медікал Рівне» є: професійний медичний персонал, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, комфортні умови, доступні ціни ще

• Сб-Вс: 8:00-17:00

вул. Грушевського, 26. На карті

«Оксфорд Медікал Рівне» надає якісні діагностичні послуги для дорослих і дітей. У медичному центрі працюють лікарі з великим досвідом успішної роботи, а сама клініка обладнана найкращим діагностичним обладнанням. До послуг клієнтів УЗ-діагностика для всієї родини, лабораторні аналізи, ЕКГ.

У «Оксфорд Медікал Рівне» можна пройти таку діагностику:

• УЗД органів травної системи;
  • УЗД внутрішньочерепних судин;
  • УЗД судин кінцівок;
  • УЗД суглобів;
  • УЗД нирок і надниркових залоз;
  • УЗД малого тазу;
  • електрокардіографія;
  • відеокольпоскопія;
  • ректороманоскопія;
  • дуплексне сканування судин чоловічих статевих органів;
  • дерматоскопія;
  • різні лабораторні аналізи.

Сучасне обладнання, комфортні умови, відсутність черг, доступні ціни - головні переваги діагностики в «Оксфорд Медікал Рівне».

Обслуговування швидке, УЗД спеціаліст все гарно пояснив, все було зрозуміло, зауважень не було

Ольга, 11.04.2024

Діагностика пройшла дуже добре, комфортно, дякую.

Ганна, 12.03.2024

Все було дуже чудово, я в захваті. В клініці все було спокійно, врівноважено. Я дуже задоволена і буду в клініку звертатися при першій необхідності. Клініка сподобалася, я була в подібних клініках, у мене враження найкращі. Дівчата дуже уважні, лікар  УЗД спеціаліст все зробив дуже добре і спокійно

Світлана, 29.02.2024

Клініка сподобалась. Дуже комфортний сервіс у клініці. Не довелося довго очікувати.

Анастасія, 22.01.2024

В клініці на УЗД, мені поставили вірний діагноз.

Ігор, 10.10.2023