Медичний центр ОН Клінік Полтава

У медичному центрі «ОН Клінік Полтава» проводять діагностичні дослідження для дорослих і дітей. Для діагностики використовують інноваційне, сертифіковане обладнання закордонного виробництва. У центрі доступна така діагностика, як: доплерографія, кольпоскопія, УЗД-діагностика ще

• Вс: 9:00-15:00

пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий). На карті

Шевченківський

«ОН Клінік Полтава» надає можливість пройти діагностичні дослідження. Вся діагностика повністю безпечна для дорослих і дітей.

В діагностичному центрі використовують сучасне, сертифіковане обладнання, яке дозволяє швидко і якісно діагностувати патологічні зміни в організмі людини.

Діагностичні послуги

Лікарі центру зможуть провести таку діагностику, як:

• доплерографія вен і артерій нижніх кінцівок;
  • доплерографія вен і артерій верхніх кінцівок;
  • УЗД-діагностика органів малого таза;
  • УЗД-діагностика сечовидільної системи;
  • ехокардіоскопія;
  • колоноскопія;
  • відеогастродуоденоскопія.

В клініці була перший раз, все дуже гарно. Клініка сподобалася. Діагностику провели добре, висновок отримала, я дуже задоволена клінікою

Галина, 23.04.2024

Все сподобалося, і прийом у лікаря, і проведені діагностики. Дякую.

Любов, 19.04.2024

В клініці дуже охайно, чисто, гарне враження, всі ввічливі. Лікар УЗД спеціаліст приємний, компетентний

Ангеліна, 02.04.2024

Швидко діагностику провели, Лікар був дуже чемним, опісля діагностики усе пояснив, майже одразу отримав висновок. Візитом залишився задоволеним.

Михайло, 15.02.2024

Персонал клініки ввічливі і приємні. Лікар УЗД спеціаліст теж дуже хороший, ввічливий. Все пройшло дуже добре

Марія, 13.02.2024

пр-т Віталія Грицаєнка 18-А (пр-т Першотравневий).