3 відгуки

Приватний кабінет доктора Красніченко Т.М «ПРОФІМЕД»

Приватний медичний кабінет «Профімед» надає послуги висококваліфікованих лікарів в сфері урології та гінекології, а також ультразвукової та лабораторної діагностики. Лікарі з радістю допоможуть вирішити ваші проблеми в дружній обстановці, на сучасному обладнанні, спираючись на принципи доказової медицини ще

• Нд: вихідний

пр-т Шевченка, 8/13 (Нові медичні технології, каб. № 5). На карті

Приморський

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Схожі діагностичні центри в інших районах міста Одеси:

Приватний кабінет лікаря Красніченко Т.М «ПРОФІМЕД» — це сучасна, якісна, ефективна і доступна медична допомога для кожного пацієнта. У медичному закладі надають послуги в області жіночого і чоловічого репродуктивного здоров'я грунтуючись виключно на принципах доказової медицини.

Напрями

У ЧК лікаря Красніченко Т.М «ПРОФІМЕД» можуть надати допомогу в декількох напрямках:

• гінекологія;
  • урологія.
  • УЗД-діагностика;
  • лабораторна діагностика.

Фахівці

Всі лікарі мають вищу медичну освіту. Постійно підвищують свої навички кваліфікації за допомогою різних навчальних курсів, семінарів, науково-практичних конференцій та іншого. Це дозволяє фахівцям застосовувати інноваційні методики лікування, які позитивно впливають на фізичний стан здоров'я.

Послуги

У ЧК лікаря Красніченко Т.М «ПРОФІМЕД» ви можете пройти дослідження всіх необхідних таких систем органів, як:

• УЗД черевної порожнини
  • УЗД нирок
  • УЗД сечового міхура
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД молочних залоз
  • УЗД передміхурової залози
  • УЗД органів малого тазу

Також, ви можете отримати консультацію і лікування гінекологічних та урологічних захворювань, обстежити шийку матки за допомогою кольпоскопії, встановити або видалити ВМС, а також здати всі необхідні аналізи. Обстеження відбуваються за допомогою інноваційного та сертифікованого обладнання: УЗД-апарату Toshiba Aplio 300 і кольпоскопа МК-300.

Очень довольна обслуживанием. Грамотный врач УЗИ-специалист, провела внимательно осмотр, все объяснила и рассказала. Все понравилось

Светлана, 29.07.2021

ул. Космонавтов, 10. На карті