3.8
3 відгуки

Active-Medical на пр. Леніна

Діагностичний центр «Active-Medical» має і широкий профіль, і є одним з найбільш сучасно укомплектованих установ для проведення лікувальних і діагностичних маніпуляцій висококваліфікованими лікарями. ще

• Сб-Нд: 8:00-16:00

пр-т. Центральний (Леніна), 71 а. На карті

Центральний

Схожі діагностичні центри в інших районах міста Миколаїва:

Все обладнання центру сучасне, в наявності також є єдина в Україні система фотофіксації і відеофіксації, яка дає унікальну можливість повністю контролювати динаміку і перебіг якого-небудь захворювання.

Послуги, що надаються діагностичним центром:

• ЕКГ;
  • цистоскопія;
  • уретроскопія;
  • кольпоскопія.

Обладнання діагностичного центру:

• «Mindray DC6-Expert», за допомогою нього проводять доплерівське кольорове сканування судин, отримують 3D-формат зображень, проводять ехокардіографії, дослідження ультразвукові суглобів, органів молочних залоз і черевної порожнини;
  • «Кріотон-3» (кріодеструкція);
  • відеогастроскоп «Pentax» призначений для того щоб проводити діагностики дванадцятипалої кишки і шлунку;
  • апарат «Тонзіллор-ММ» іспользуюется для того, щоб лікувати мигдалини;
  • бінокулярний відеокольпоскоп діагностує гінекологічні хвороби;
  • ЛОР-комбайн «MegaMedical» діагностує і лікує хвороби ЛОР-органів.

Немножко не понравилось, что была задержка во времени. Там был предыдущий пациент, наверное не рассчитали время.

Ольга, 15.03.2016

Желательно научить администраторов не хамить. Я опоздала на 10 минут и меня отчитали как девочку. Я могла бы повернуться и уйти, но мне нужно было сделать УЗИ, поэтому я осталась. Но очень было не приятно и больше я туда не пойду. Лишь потому, что администратор так общался.

Ирина, 23.02.2016

ул. Большая Морская 74/3. На карті