Oxford Medical (Оксфорд медікал) на вул. Раппапорта

• Оплата карткою,
  • Нд: вихідний

вул. Раппапорта, 6. На карті

Шевченківський

Багатопрофільний медичний центр. Поліклінічне відділення: терапевт, сімейний лікар, отоларинголог, кардіолог, невропатолог, хірург, акушер-гінеколог.

Відділення променевої діагностики з високоточним діагностичним обладнанням. Проводимо: КТ, Рентгенографію, Мамографію, МРТ.

Відділення променевої діагностики оснащене:

• комп’ютерним томографом КТ SIEMENS SOMATOM GO.UP 32/64;
  • цифровою рентгенографічною діагностичною системою Multix Impact;
  • рентгенівською мамографічною системою Mammomat Fusion;
  • магнітно-резонансний томограф MAGNETOM Amira, виробник SIEMENS.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – безболісний та інформативний метод діагностики змін та порушень органів і систем.

В МЦ "Оксфорд Медікал" МРТ проводять на томографі експертного класу MАGNETOM Amira виробника SIEMENS, 2023 року. Сучасний сканер робить точні зображення внутрішніх органів. Завдяки МРТ лікарі діагностують хвороби на ранніх стадіях. Це допомагає вчасно розпочати лікування і зберегти здоров’я та життя.

Нормальна клініка, чисто, привітний персонал.

Андрій, 27.11.2023

Сподобалось перебування у клініці. Приємні люди, чиcто, швидко прийняли, дали багато інформації. Все пройшло чудово.

Віталій, 16.11.2023

Майже без черг й лікар що проводив мені УЗД був хороший.

Ольга, 10.11.2023

Мені все сподобалось по якості обслуговування, гарний персонал ресепшен, чисто, гарно, швидко, ніяких зауважень немає

Олена, 19.10.2023

пр. В. Чорновола, 45А, корпус 9.