Медичний центр «Мати та дитина»

Медичний центр «Мати та дитина» – медичний та діагностичний центр з надсучасним обладнанням, де можна зробити комплексне обстеження організму, здати лабораторні аналізи та матеріал для генетичної діагностики, пройти ультразвукове обстеження внутрішніх органів ще

вул. Замарстинівська, 85А. На карті

Шевченківський

Медичний центр «Мати та дитина» – швидка та точна діагностика

Пацієнти клініки «Мати та дитина» мають можливість пройти у одному місці комплексне обстеження організму, сдати необхідні лабораторні аналізи, пройти ультразвукову діагностику внутрішніх органів та по результату отримати консультацію кваліфікованого лікаря. У медичному центрі працють спеціалісти с багаторічним досвідом, експерти у своїх напрямках: в мамології, гінекології, репродуктології, урології та андрології, остеопатії та гірудотерапії.

Напрямки праці діагностичного центру «Мати та дитина» у Львові:

• лабораторна діагностика;
  • генетична діагностика;
  • ультразвукові доследження.

Лікар сподобався і клініка дуже сподобалася. Все дуже добре пройшло.

Олена, 28.02.2024

Привітний персонал, гарна обстановка, зручний диван). Мені усе сподобалось. Достойно.

Олег, 26.01.2024

Мені дуже сподобалося. Дуже хороше відношення, комфортно.

Марьян, 13.04.2020

Дуже мені сподобалось, дуже молодий, гарний колектив, я задоволена. Дуже чисто і дуже культурно. Я дуже задоволена. Все добре, все було дуже спокійно, гарно, чекала я не довго, все відбулось в години, в які я мала прийти, все було дуже класно.

Оксана, 08.04.2019

Мені все сподобалось, приємний персонал. Дякую щиро.

Валентина, 09.08.2018

вул. Івана-Теодозія Куровця, 10. На карті