Медичний центр «Леодерм»

В диагностическом центре «ЛеоДерм» специалисты проводят диагностические исследования на инновационном и сертифицированном аппарате — FotoFinder ATBM 2. С помощью этого прибора врачи смогут вовремя диагностировать рак кожи и выявить другие кожные заболевания ще

• Пн-Сб: 10:00-19:30

м. Львів, пр-т. Червоної Калини, 29А. На карті

Сихівський

«ЛеоДерм» — це діагностичний центр нового покоління, в якому використовують інноваційне обладнання для діагностики дерматологічних хвороб та раку шкіри на ранніх стадіях.

Переваги діагностичного центру «ЛеоДерм»

В діагностичному центрі «ЛеоДерм» працюють досвідчені фахівці, котрі проводять ретельний огляд глибоких шарів шкіри та збирають детальну інформацію про їхній стан за допомогою інноваційного апаратуFotoFinder ATBM 2. Прилад виготовлений у Німеччині в 2020 році.

Повністю автоматизоване фотографування апарату, дозволяє максимально правильно відзняти кожну ділянку тіла. Цей прилад обладнаний сучасним штучним інтелектом, що дуже точно аналізує ризик ураженості шкіри і може оглянути родимки у 40 кратному збільшенні. Система забезпечує повністю автоматизовану інформацію про шкіру за короткий час.

Апарат фотографує пацієнта у повний зріст. У програму закладені конкретні пози, у яких здійснюється фотографування. Ці пози є фіксованими та незмінними. У базі даних ці пози зберігаються, що дозволяє з точністю повторити їх при кожному наступному візиті. Програма фіксує розташування родимок на тілі, їхню форму, забарвлення, і видає зображення, що нагадує топографічну карту. Через деякий час пацієнт приходить на огляд, і нову карту порівнюють з попередньою, що дозволяє відстежити зміни і не пропустити онкопереродження родимок.

Лікарі рекомендують проводити діагностичні дослідження кожні 6 – 12 місяців, або за потреби. Більш точні рекомендації надає лікар – дерматолог, адже, все залежить від ситуації пацієнта.

ул. Щирецкая 36/5. На карті

Железнодорожный