Львів
Медичний центр «Леодерм»

Медичний центр «Леодерм»

add_box Дерматологія Косметологія Дерматовенерологія Дерматоонкологія ... ще
У медичному центрі «ЛеоДерм» ведуть системне спостереження за всіма родимками, допомагають діагностувати рак шкіри на ранній стадії та вилікувати шкірні хвороби. В роботі лікарі використовують послуги цифрової перевірки шкіри та картування родимок усього тіла на новітньому апараті FotoFinde
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 19:30 access_time_filled нд : вихідний
м. Львів, пр-т. Червоної Калини, 29Ана карті
Сихівський

«ЛеоДерм» — це медичний центр, який надає дерматологічні послуги, функціонує центр ще з 2010 року. За це час центр допоміг сотням, а то і тисячам пацієнтам позбавитись дерматологічних хвороб, повернути сяючу та здорову шкіру.

Спеціалізація

Центр «ЛеоДерм» надає медичну допомогу по трьом спеціалізаціям:

• дерматологія;
  • дерматоонкологія;
  • дерматокосметологія.

Спеціалісти

Продіагностувати родимки та новоутворення на шкірі за допомогою дерматоскопії, видалити бородавки та папіломи, вилікувати акне, позбутись юнацьких вугрів, і, звичайно, отримати кваліфіковану консультацію щодо проблем Вашої шкіри Ви можете у спеціалістів медичного закладу. В медичному центрі працюють досвідчені спеціалісти, які постійно підвищують свої кваліфікаційні навички за допомогою курсів, майстер-класів, навчально-практичних конференцій, симпозіумів. Все знання та практичні навички лікарі застосовують у свої роботі для ефективного лікування пацієнтів.

Аппаратура

Використання лазерних технологій сьогодні уже не ноу-хау, а обов’язкова послуга у кожному сучасному медичному закладі. Завдяки лазерним технологіям легко позбутися небажаних судин, видалити пігментацію, вилікувати акне, позбутися рубців та омолодити свою шкіру. Головною перевагою медичного центру є послуги цифрової перевірки шкіри та картування родимок усього тіла на новітньому апараті FotoFinder, що є золотим, міжнародним стандартом ранньої діагностики раку шкіри. В центрі лікарі системно спостерігають за всіма родимками, що є на тілі та допомагають діагностувати рак шкіри на ранній стадії та попередити розвиток меланоми.

Процедури

У клініці «ЛеоДерм» досвідчені спеціалісти допоможуть позбутися хвороб та повернути красу за допомогою різних косметичних процедур. До них відносяться:

• плазмоліфтинг;
  • ботулінотерапія;
  • контурна пластика;
  • мезотерапія обличчя;
  • безопераційна ліпосакція та ще багато інших послуг
Анонімно 25 Квітень 2024
Мій візит пройшов добре. Клініка хороша, все дуже сподобалося у цій клініці.
Олег 16 Березень 2024
Хороша клініка. У клініці було дуже зручно та комфортно.
Наталя 11 Березень 2024
Все було добре, хороша клініка, чиста, привітний персонал, швидко прийняли
Ольга 10 Лютий 2024
Сподобалось у клініці. Мене все влаштувало. При потребі ще буду звертатися у цю клініку.
Максим 17 Січень 2024
Сподобалася клініка.