Med Space (Мед Спейс)

• Паркінг,
  • Аптека в клініці,
  • Оплата карткою,

Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Медичний центр працює з передовими медичними технологіями та застосовує унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків. ще

• Пн-Сб: 8:00-20:00

вул. Івана-Теодозія Куровця, 10. На карті

Франківський

Med Space (Мед Спейс) - робить все можливе, щоб перевершити сподівання пацієнтів та надавати професійні послуги, в першу чергу зменшуючи біль, напругу, стрес, тривогу.

Команда судинних хірургів  медичного центру розробить для вас алгоритм діагностики і лікування різних судинних патологій на основі практичного та наукового досвіду. У Medspace  активно розширються методи хірургічної допомоги, які змінять життя і стануть для вас гарантом здоров’я.

Урологічне відділення допоможе у лікуванні багато захворювань, включаючи найпоширеніші:

• Сечокам’яну хворобу
  • Онкоурологію
  • Інфекції сечовидільних шляхів

Та інші захворювання і стани, які потребують своєчасної діагностики.

Напрямки  поліклінічного відділення Med Space (Мед Спейс):

• УЗД кістково-суглобової системи
  • Офтальмологія
  • Дерматологія
  • Аналізи

Діагностика та лікування широкого спектру гінекологічних захворювань спрямована на відновлення репродуктивного здоров’я пацієнтки. Медичний центр прагне, щоб кожна жінка знайшла свого лікаря у медичному просторі Medspace і змогла йому довірити найінтимніші питання.

Переваги медичного центру Med Space (Мед Спейс):

• Перше знайомство з клінікою відбувається на рецепції. Арт- акценти в інтер’єрі, ненав’язливі тони, смачна кава, аромат, красиве озеленення простору надихають та заспокоюють.

• Затишні кімнати пацієнтів не нагадують звичні палати. Простір, наповнений комфортними елементами: білосніжними халатами, сатиновою білизною, рушниками і кімнатним взуттям, ніжними букетними компліментами, водою у пляшках та книгами української класики.

• У розпорядження пацієнта входить естетичний, практичний санвузол з усіма необхідними речами для комфортного перебування.

• Операційні розроблені за світовими стандартами якості. Обладнані діагностичними апаратами останніх поколінь з дотриманням фундаментальних доктрин безпеки пацієнта.

MedSpace — клініка про здоров’я в комфорті!

Все дуже сподобалося у цій клініці. Персонал та лікарі дуже хороші.

Ольга, 06.04.2024

Сподобалася клініка, дуже добре все було у цій клініці.

Олексій, 21.03.2024

Був записаний на діагностику, все зробили, як належить, я задоволений, дякую.

Юрій, 11.03.2024

Очень понравилась клиника. Доктора УЗИ специалиста знаю уже давно и не раз к нему обращалась. Клиника прекрасная, я очень довольна клиникой. Персонал клиники очень внимательный

Наталя, 11.03.2024

Все добре пройшло. Дуже все сподобалося у самій клініці й персонал і спеціалісти. Я уже записалася на новий візит до лікаря, обов'язково ще  буду звертатися у цю клініку за допомогою при потребі.

Вероніка, 04.03.2024

ул. Юрия Руфы, 35 / В. На карті