Центр діагностики Святої Марії на Кульпарківській 35

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

Центр діагностики Святої Марії надає послуги комп'ютерної томографії (КТ) та магнітно-резонансної томографії (МРТ). Ми маємо широкий спектр обстежень, експертні висновки, використовуємо передове обладнання та пропонуємо доступні ціни. Все це гарантує високу якість діагностики та комфорт для наших клієнтів. ще

• Нд: вихідний

вул. Кульпарківська, 35. На карті

Франківський

Процедура проходження КТ/МРТ обстеження в Центрі діагностики Святої Марії дбайливо організована з метою забезпечення максимального комфорту та точності діагностики для наших пацієнтів.

Як пройти КТ/МРТ обстеження:

1. За направленням лікаря:

Ви можете прибути на обстеження з направленням від будь-якого медичного фахівця.

1. Самостійно:

У разі самостійного вирішення пройти обстеження, слід передбачити консультацію з лікарем-радіологом Центру діагностики Святої Марії. Під час цієї зустрічі лікар допоможе визначити доцільність обстеження та вибрати ділянку для сканування.

Отримання результатів:

Надруковані результати:

Вони надаються відразу після проходження дослідження при необхідності.

Цифрові носії:

Ви можете отримати результати на CD-диску або USB-носії.

Діагностичний висновок: Виданий лікарем-радіологом через 1-2 години після обстеження, або наступного дня у складних випадках.

Способи отримання висновку:

Висновок можна отримати особисто, електронною поштою або через месенджери.

Подальші консультації:

• Наші пацієнти мають можливість звертатися до лікаря-рентгенолога Центру для отримання консультацій щодо результатів обстеження та рекомендацій наших спеціалістів.

Обладнання:

Центр діагностики Святої Марії використовує передове медичне обладнання:

• Магнітно-резонансні томографи (1,5 Тесла): Philips Achieva
  • Мультиспіральний комп’ютерний томограф: Philips Brilliance CT 64

Принципи роботи:

Центр працює за консиліумним підходом, залучаючи вузькопрофільних спеціалістів за потреби, для найкращих результатів діагностики та лікування.

Таким чином, обстеження в Центрі діагностики Святої Марії гарантує високу точність діагностики та доступ до передових медичних технологій і консультацій висококваліфікованих фахівців.