Центр діагностики Святої Марії на Кульпарківській 95

• Паркінг,
  • Генератор в клініці,
  • Оплата карткою,

Центр діагностики Святої Марії не лише надає послуги КТ та МРТ, але й стежить за індивідуальним підходом до кожного клієнта. Наші професіонали здійснюють обстеження з увагою до деталей, забезпечуючи максимальний комфорт та спокій пацієнтів. Ми також пропонуємо зручні варіанти отримання результатів та консультацій зі спеціалістами, щоб кожен клієнт міг отримати вичерпну інформацію і необхідну підтримку після дослідження. ще

• Нд: вихідний

вул. Кульпарківська, 95. На карті

Франківський

Запрошуємо вас на процедуру КТ/МРТ обстеження в Центрі діагностики Святої Марії, де ми забезпечуємо максимальний комфорт та точність діагностики для наших пацієнтів.

Як пройти КТ/МРТ обстеження:

1. За направленням лікаря:

Прибути на обстеження з направленням від будь-якого медичного фахівця.

1. Самостійно:

Попередньо отримати консультацію з лікарем-радіологом Центру діагностики Святої Марії для визначення доцільності обстеження та вибору ділянки для сканування.

Отримання результатів:

Надруковані результати:

•   Надаються відразу після дослідження при необхідності.

Цифрові носії

•   Результати можна отримати на CD-диску або USB-носії.

Діагностичний висновок:

•   Виданий лікарем-радіологом через 1-2 години після обстеження або наступного дня у складних випадках.

Способи отримання висновку:

•   Особисто, електронною поштою або через месенджери.

Подальші консультації:

• Наші пацієнти мають можливість звертатися до лікаря-рентгенолога Центру для отримання консультацій щодо результатів обстеження та рекомендацій.

Обладнання:

Центр діагностики Святої Марії використовує передове медичне обладнання:

• Магнітно-резонансні томографи (1,5 Тесла): Philips Achieva
  • Мультиспіральний комп’ютерний томограф: Philips Brilliance CT 64

Принципи роботи:

Центр працює за консиліумним підходом, залучаючи вузькопрофільних спеціалістів за потреби, для найкращих результатів діагностики та лікування.

Запрошуємо вас скористатися послугами Центру діагностики Святої Марії та отримати високоякісну діагностику і консультацію від наших кваліфікованих фахівців.